Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) S01E15: Snowflakes & Soulmates

S01E15: Snowflakes & Soulmates

S01E15: Snowflakes & Soulmates

Zoe je nadšená, když poprvé vidí padat sníh v Bluebell, ale zbytek města je pověrčivý a věří, že to přinese smůlu. Mezitím Lavonovi rodiče nečekaně navštíví Bluebell a Lavon si myslí, že je to skvělá příležitost, aby jim představil Didi, ale představování nejde přesně podle plánu. Zoe se snaží spojit se svým odcizeným otcem v Evropě, ale zjistí, že zmizel bez jakéhokoliv vysvětlení. George a Lemon učiní velké rozhodnutí, že v budoucnu odcestují do Charlestonu v Jižní Karolíně. Magnolia a Brick to zjistí a trvají na tom, že zůstanou poblíž.

cz sk
20.2.2012
1 570 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 261×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby)

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás