Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) S01E18: Bachelorettes & Bullets

S01E18: Bachelorettes & Bullets

S01E18: Bachelorettes & Bullets

George přemýšlí nad tím, jak viděl Lemon a Lavona se líbat, a ptá se Zoe, jestli se to skutečně stalo. Zoe, která už dávno ví pravdu, lže, aby ochránila Lavona. Vzhledem k řadě okolností George skončí na loveckém výletu s Wadem a Lavonem, který slouží, jako jeho rozlučka se svobodou. Během stopování velkého medvěda Lavon řekne Georgovi pravdu o tom, co se stalo, když před dvěma lety žil George v New Yorku. Jak se dalo předpokládat, George nese pravdu velmi těžce, později ruší svoje zasnoubení s Lemon a stejně tak přátelství se Zoe, protože mu lhala. Mezitím Magnolia plánuje rozlučku pro Lemon ve večírkovém autobuse. Zoe má románek s pacientem Jessiem, o kterém se dozvídá, že je odcizený Wadeův bratr.

cz sk
16.4.2012
1 370 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 261×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby)

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás