Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Bluebellské webovky

Bluebellské webovky

Bluebellské webovky

Protože Bluebell není skutečné město a my ho nemůžeme navštívit, rozhodla se televize CW městu založit vlastní webovou stránku, kde můžeme do městečka alespoň částečně proniknout. Pro další informace se stačí podívat do článku, který snad ukojí vaši zvědavost.


0 0
14.8.2014

Někteří z vás již jistě znají webovou stránku, kterou spravuje televize CW. Na této stránce najdeme i odkaz na webové stránky Bluebell, kde si můžeme přečíst například něco o historii Bluebell, nebo můžeme najet na blogy, kde přispívají svými články místní obyvatelé. Mimo to zde najdeme i kalendář akcí a také se dozvíme, které zvířátko je v určitý týden v Bluebell nejoblíbenější. To vše a ještě více najdeme na velmi realistických webových stránkách městečka.

Oficiální stránky naleznete zde: Bluebell


Pro začátek jsme pro vás přeložili prohlášení bluebellského starosty Lavona Hayese, které je na úvodní stránce webu.

Starostovo prohlášení:

Vítejte na webových stránkách Bluebell.

Děkujeme za návštěvu!

Před mnoha lety Cyrus Lavinius Jeremiah Jones založil Bluebell, které je umístěno v překrásném státě Alabama. Zde jsme hrdí na svoji úzce spjatou komunitu, která je oddaná poskytovat místním obyvatelům jen to absolutně nejlepší, co se týče bydlení po jižansku. Od průvodu, kde se připomíná založení Bluebell, až po každoroční soutěž ve vaření, je Bluebell typické městečko, které má srdce ze zlata.

Jako bývalý NFL hráč, Lavon Hayes ví, jak tvrdě je potřeba hrát, aby dosáhl vítězství. A tohle je to, co ho dělá vysoce efektivním a spolehlivým starostou Bluebell. Lavon Hayes bere svoji práci vážně a miluje ji. Je hrdý na to, že může Bluebell nazvat svým domovem, stejně jako ostatní obyvatelé, kteří jsou jeho sousedy.

Prosím, podívejte se na stránky a uvidíte, co všechno může naše báječně město nabídnout. Lavon Hayes vám zaručí, že nebudete zklamáni.

S pozdravem,

Lavon Hayes

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás