Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Rekapitulace epizody 4x01 - Kablang

Rekapitulace epizody 4x01 - Kablang

Rekapitulace epizody 4x01 - Kablang

Život Zoe Hart se chystá na opravdovou změnu a nikdo nebude víc šokovaný než doktorka sama.

9 0
2.1.2015

Vítejte všichni zpět v Bluebellu! Je to už dlouho, co jsme naposledy viděli Zoe, Wadea a ostatní obyvatele městečka. Nicméně první díl čtvrté série se odehrává jen pár dní po událostech z finále třetí řady.

Začněme tedy s velkým odhalením, které jsme se dozvěděli na konci prvního dílu. Zoe Hart je těhotná! To pro nás však docela není tak velké překvapení, jelikož nám tvůrci už dříve prozradili, že udělají Rachel Bilson i v roli doktorky opravdové těhotenství. Taky se nemůžete dočkat Wadeovi reakce, až se tu krásnou novinku dozví? Už teď je jasné, že jeho rekce bude k nezaplacení.


Samozřejmě nepředpokládejme, že se Zoe s Wadem dají hned znovu dohromady, to neodpovídá jejich povahám, že by spolu byli jen kvůli děťátku. Jistě jejich vztah bude velice zapeklitý.

Zoe se vícekrát snažila dostat Wadea zpět svými ne tak docela povedenými pokusy o romantická gesta, mezi nimiž bylo i sexy vynoření z vody v bikinách. Pamatujete si, jak to stejné udělal Wade i v první sérii? Je vtipné, jak se role obrátily a Zoe se snaží uhnat Wadea.

Wade má očividně rád, když mu Zoe věnuje pozornost a její pokusy o to, aby ho dostala zpět mu připadají velice zábavné. Může se to zdát drsné, ale když bylo prohlášeno, že sex nevede k ničemu jinému než k dalšímu sexu, tak to bylo pravdivé.

Zoe sdělila Wadeovi své záměry a zeptala se ho, jak to cítí on. Je jasné, že jí Wade nevěří natolik, aby si s ní znovu něco začal, i přesto, že by mu slíbila, že už mu srdce nezlomí.

Bylo sladké, jak se Earl snažil, aby Wade svůj názor na ni změnil. Jejich rodinný vztah je opravdu pozoruhodný. Earl je šťastný se svou novou ženou Mae a chce, aby byl Wade stejně šťastný jako on.

Bohužel, Zoe byla opravdu překvapena ze zjištěného těhotenství, takže když ji Wade přišel pozvat na schůzku, zavřela mu dveře před nosem. Doufejme, že Zoe nebude trvat moc dlouho, než to sdělí Wadeovi. Stejně to nemůže skrývat věčně.

Pokud jde o George a Lavona, kteří se hádají kvůli Lemon, myslíte si, že by měl s ní někdo skončit? Vždyť George i Lavon už měli svoje šance. Lavon byl kdysi šťastný s Annabeth stejně tak, jako George s Tansy, neměli radši zůstat všichni takto spárováni?

Lemon je velmi silná osobnost, která se rozhodně nestydí udělat vše proto, aby dosáhla svého cíle. Určitě její falešný vztah s Henrym vyjde najevo v přítomnosti mnoha lidí. Brick také drží tajemství, které se nesmí jeho matka dozvědět. Myslíte si, že jim to se Shelby vydrží a zůstanou spolu už navždy?

Také bylo obzvlášť hezké, že po tom, co Crickett přiznala, jaká je její orientace, se dočkala podpory od Belles, i když byla zahlcena mnoha otázkami. Začíná jí nový život, takže potřebuje takovou podporu, kterou jí její přítelkyně nedokážou nabídnout. To nás přivádí k Jaysene, která pomáhala Tomovi s výcvikem dobrovolných hasičů. Ta totiž pozvala Crickett na rande. Celá epizoda byla shrnutí osmi týdnů, takže se nejspíš seznámily někdy v průběhu. Takovéto velké časové rozpětí tu hlavně byly, abychom se dozvěděli, že je Zoe těhotná.

Takže co si myslíte o prvním díle? Byli jste z něčeho překvapeni? Nestyďte se a podělte se s námi o svoje názory.

Foto: CW

Diskuze /3

todokekara

no ja doufam ze Lavon skonci s A.B., protoze kdo je asi ta osoba, kterouporad miluje?

4.1.2015 | 17:50:37
Kíka13

Úžasný díl! Zoe se snaží uhnat Wadea?! :D Oni dva spolu jsou fakt skvělí. Doufám, že Zoe poví o tom těhotenství hned ve druhém díle, podle mě je zbytečný to natahovat, když zbývá už tak málo dílů :( Každopádně Wadeova reakce bude k nezplacení, ať už bude jakákoli :D Lavon by se podle mého měl vrátit k AB, protože jim to spolu moc slušelo. A nemůžu si pomoct, ale George se mi nejvíc svůj zdál právě s Tansy. Lemon si zaslouží být konečně šťastná bez nějakých tragédií a scén :) Tak snad se dočkáme… Brick a Shelby, jeden z mých nejoblíbenějších párů :) A absolutně nejlepší z celého dílu, střízlivý Earl, moc se mi líbí jak se vyvíjí jeho příběh :) Takže podtrženo, sečteno, už se nemůžu dočkat dalšího dílu! Sem s ním :D ;) :)

4.1.2015 | 23:30:33
sukovka

před dvěma dny jsem tady na stránkách někde viděla seznam hudby z prvního dílu 4.série a teď ho nemůžu najít. Neporadili byste mi, prosím? Děkuji

7.1.2015 | 10:29:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás