Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Rekapitulace epizody 4x03 - The Very Good Bagel

Rekapitulace epizody 4x03 - The Very Good Bagel

Rekapitulace epizody 4x03 - The Very Good Bagel

Mnoho lidí tvrdí, že načasování je velmi důležité, tohle především platí, když se někomu snažíte sdělit něco důležitého. V Blubell to však vypadá, že tohle pravidlo neplatí. Co jsme tedy vypozorovali ze třetího dílu? To, že komunikace je opravdu klíčová.

3 0
30.1.2015

Na konci druhého dílu Wade řekl Lavonovi a Georgovi, že je Zoe těhotná. Wade se později té noci snažil se Zoe vše probrat a vytrvale klepal na dveře v naději, že otevře. Zoe však byla velmi emocionálně vytížena a strávila noc u Lavona, který jí řekl, jak to vidí on a postrčil ji směrem vpřed.

Zoe se tedy rozhodla, že si Wadea vyslechne při večeři v Rammer Jammer. Všechno by tedy v klidu probrali, kdyby jí v ordinaci Elodie nevyžvanila, že má Wade v kapse obrovskou krabičku se šperkem. V tuhle chvíli je Zoe maximálně vyděšená a rozhodne se uprchnout do New Yorku.


Ovšem, že Wadea miluje, ale je taky pěkná neurotička a také ví, že láska někdy prostě nestačí. Po pravdě, kdo by také žil šťastně až na věky poté, co si vzal někoho jen kvůli dítěti? Takhle to přeci nefunguje. Zoe chce, aby ji Wade požádal o ruku až tehdy, kdy ji bude opravdu milovat a ne jen proto, že spolu čekají dítě. Nechce totiž, aby se cítil, že byl podveden. I když totiž Zoe vystupuje jako sebevědomá žena, která všechno zvládá sama, je stejně vyděšená jako Wade.

(Lavon, Wade a Zoe. Foto: The CW)

Všichni víme, že Earl ušel dlouhou cestu a udělal mnoho pokroků, ale že si Wade vzal k srdci zrovna jeho radu? To moc dobře neudělal. Mělo ho to hned napadnout, že žádost o ruku asi nebude to pravé ořechové. Vždyť koho by to v takové situaci nevyděsilo? Naštěstí se ukázalo, že je Wade pořádně paličatý a je si jistý svými pocity. Rozhodl se tedy letět za Zoe do New Yorku.

Když se Zoe ukázala u matčiných dveří, tak si Candace myslela, že se Zoe stěhuje zpět do velkého města, ovšem to naštěstí špatně odhadla. Zoe jí totiž utvrdila, že jejím opravdovým domovem je Bluebell. V New Yorku se tedy všechno šťastně vyřešilo.

Zpět v Bluebell nám však nastává nová situace, utvořil se zde milostný trojúhelník mezi Lavonem, Lemon a Annabeth. Když totiž strávil George noc v domu u jezera, uvědomil si, že Lemon vlastně už nemiluje, miluje totiž to, co spolu kdysi měli a to už je dávno minulost. Proto jí vše nadcházející den vysvětlil a zmínil i to, že ji Lavon pořád miluje. Mezitím Lavon doprovází AB domů a ta mu nechtěně řekne, že ho pořád miluje.

(George a Lemon v domku u jezera. Foto: The CW)

Takže co teď? Zdá se, že Lemon k Lavonovi také pořád něco cítí, ale Annabeth miluje Lavona, a protože má Lemon AB opravu ráda, nechce udělat nic, co by jí ublížilo. Nejspíš tedy o svých citech Lavonovi neřekne a bude chtít, aby nakonec skončil s Annabeth.

Takže další díly budou nejspíš opravdu zajímavé. Bude jistě zábavné, jak se bude Zoe s Wadem vypořádávat s úkoly, které budou muset podstoupit, než se děťátko narodí. Horší už to bude s nově vzniklým milostným trojúhelníkem, protože takhle na jednoho nebude čekat šťastný konec, pokud nás tvůrci něčím nepřekvapí.

Co si myslíte o Lavonovi, AB a Lemon? Jak se vše vyřeší? Jste rádi, že se Zoe dala zpět dohromady s Wadem, nebo měla být svobodnou matkou, jakou tvrdila, že bude? Dejte nám vědět v komentářích.

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic

Foto: CW

Diskuze /4

dagsoftware
  • Lavór mal u AnaBetky reálnu šancu, kým si ju sám nezničil → druhý nárok podľa mňa nemá
  • AnaBetka ako najmilšia postava si zaslúži byť šťastná
  • megeru Citrónku by som neprial nikomu

Výsledok: absolútne žiadny

30.1.2015 | 20:32:52
verka20

Zoe a Wade konečně spolu hurááá :) Moc jim to spolu sluší. Lavon by měl být s AB,a Lemon začíná být otravná..

30.1.2015 | 21:26:22
Lucianna4

Myslím, že Lavon nakonec skončí s Lemon, ale přála bych si ho s AB.. A Zoe konečně s Wadem – jupííí :-)

30.1.2015 | 23:52:19
mmonik

Zoe a Wade… fandila jsem jim od úplného začátku.. prostě.. mezi nimi funguje něco, co nikde jinde ne :-) Jsem šťastná, že je těhotná a že je to jeho… a doufám, že to spolu dotáhnou do konce :-)

AB mám strašně moc ráda… ale Levon miluje Lemon… a já si myslím, že by měli být spolu.. Protože Lemon ho podle mě taky miluje… AB je mi líto…vím, že ho hodně milovala..Ale bohužel se zamilovala do chlapa, který dal srdce už jiné… tedy, tak si to myslím… Snad jí tvůrci taky vytvoří její šťastný konec :-)

2.2.2015 | 9:30:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás