Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Rekapitulace epizody 4x04 - Red Dye #40

Rekapitulace epizody 4x04 - Red Dye #40

Rekapitulace epizody 4x04 - Red Dye #40

Tentokrát se v Bluebell snažili všichni přijít na jednu záhadu, proto se z tohoto dílu stala taková malá detektivka. Případ ohledně Shelby byl sice vyřešen, ale případ, který zahrnuje Lemon a Lavona, zůstal stále nevyřešen.

4 0
6.2.2015

Čtvrtý díl Hart of Dixie byl z celé série zatím nejméně zaměřený na příběh okolo Zoe. Díl byl hodně zaměřen na obyvatele městečka a vztah mezi Lavonem a Lemon. Zoe s Wadem bychom mohli považovat jen jako okrajové diváky v této epizodě.

Pojďme se tedy jako první podívat na to málo, co se přihodilo Wadeovi se Zoe. Jelikož je naše oblíbená doktorka Hart těhotná, tak se seriál rychle přesouvá v čase, konkrétně od posledního dílu jsme se posunuli o šest týdnů dopředu. I po tak dlouhé době, jsme zjistili, že lidé v městečku pořád neví, že jsou ti dva zase pár. Zoe chtěla vztah tajit z jednoho prostého důvodu. Nebyla připravená na kupu otázek, které se na ni navalí, když svůj vztah zveřejní. Je však možné, že se jí také líbilo to vzrušení, které přináší utajovaný vztah.


Nakonec se to však všichni dozvěděli a Zoe vůbec nevadilo, že přitom měla na sobě ubrus (v tu chvíli totiž myslela na něco mnohem důležitějšího). A i přesto, že zůstali Zoe s Wadem uvěznění v zadní místnosti, byly jejich scény opravdu vtipné. Je příjemné vidět tyto dva, že jsou šťastní. Nejspíš občas po sobě vyjedou například až budou plánovat, co všechno bude potřeba pro miminko obstarat, ale jistě budou pracovat jako tým a všechno to spolu hravě zvládnou. Jsou to přeci Zoe a Wade, ti už spolu vyřešili nesčetně situací.

(Obyvatelé městečka Bluebell při vyslýchání. Foto: The CW)

Bohužel pro Lavona se jeho představa, že se dá zase dohromady s Lemon, nevyvíjela zrovna nejlíp. Lemon se totiž nechce do ničeho pouštět a to kvůli Annabeth. Bylo opravdu pěkné, jak se jí Lavon snažil co nejvíce pomoci, tím ovšem poukazoval na to, co k ní cítí. Lemon se však více stará o pocity Annabeth, než o ty svoje.

Někdy je velmi smutné pro nás jako diváky pozorovat, že není Lemon šťastná tak, jak by mohla být, kdyby se tolik nestarala o svoji nejlepší kamarádku AB. To, že jí na někom tak záleží je však opravdu báječné. Posuďte sami. Lemon, kterou jsme poznali před čtyřmi lety byla opravdu velmi sobecká a na nikom a ničem jí nezáleželo. Kdyby byla stále taková jako kdysi, určitě by se dala s Lavonem hned dohromady. Takže to vypadá, že dokud nebude AB šťastná, tak může Lavon na Lemon zapomenout.

(George a šerif Bill. Foto: The CW)

Když odstoupíme od tohoto milostného trojúhelníku, dozvěděli jsme se něco více o ostatních postavách. TomWandou byli zase neuvěřitelně sladcí a šerif Bill se konečně mohl ujmout kriminálního případu, po kterém tak velice toužil. Samozřejmě z toho udělal velkou věc a snažil se si roli vyslýchajícího opravdu náležitě užít. V Bluebell se přeci opravdových zločineckých akcí jen tak nedočkáme.

George se opět setkal s Tansy, jelikož jí pomáhal s bratry, kteří zase něco vyvedli. Když potřebovali peníze, navrhl George, aby se účastnili na soutěži, kterou Lavon pořádal. Od té chvíle ho bratři brali jako svého manažera, i když jim Geroge výslovně říkal, že jím není. Nakonec však souhlasil, že se stane jejich manažerem, protože má pocit, že to bude ještě ohromná zábava. Uvidíme, jestli se dočkáme nějakých dalších skladeb od bratří Truittových.

(Bratři Truittovi a jejich manažer George. Foto: The CW)

Shelby se zachovala opravdu skvěle, když věděla, co pro Lemon Fancie's znamená a věnovala jí šek, který vyhrála. Určitě jí nechce nahradit matku, ale chce, aby byly dobré kamarádky a nepřestane se o to snažit, dokud jimi také nebudou. Může to sice trvat déle, ale Lemon určitě povolí a budou spolu dobře vycházet, snad i tak, jak spolu vychází Bettie se Shelby.

Takže to můžeme shrnout, že celá tahle „detektivková“ epizoda byla trošku absurdní, protože řešení případu, jestli byla v čokoládě alergická látka, určitě zabralo pár hodin. Zoe by se mělo tou dobou už alespoň třikrát chtít na záchod a pochybuji, že by ještě stihli dokončit talentovou show, kterou museli přerušit. Všichni jsme přeci slyšeli, že šerif říkal, že můžou být v Rammer Jammer pěkně dlouho a taky tam pěkně dlouho byli.

Takže zpět k vám, myslíte si, že by měla Lemon říci AB, že Lavona také pořád miluje? Která vedlejší postava vám přijde nejvíce zábavná? Líbila se vám tato detektivní zápletka? Dejte nám vědět v komentářích.

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic

Foto: CW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás