Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Rekapitulace epizody 4x08 - 61 Candles

Rekapitulace epizody 4x08 - 61 Candles

Rekapitulace epizody 4x08 - 61 Candles

V osmém díle všichni zapomenou na Brickovi narozeniny, Zoe se bojí, že nepředá nic svému miminku a Lemon se nelíbí, že se o Lavona musí dělit se Zoe.

4 0
14.3.2015

Tato epizoda byla inspirována filmem Sixteen Candles, ve kterém také skoro všichni zapomenou na narozeniny hlavní protagonistky. Sekáč dokonce zpíval píseň „If You Were Here“, která zazněla na konci tohoto filmu. Brick se tedy ocitne ve skutečné noční můře, když si uvědomí, že si opravdu nikdo nevzpomněl na jeho narozeniny. Stará se přeci o celé město, mohl by si tedy někdo vzpomenout.

Brick byl po celý díl pořádně frustrovaný. Pokaždé, když si myslel, že ho někdo vede na narozeninový večírek a on ho na něj nedovedl, byl pořádně zklamaný. Naštěstí si Shelby uvědomila, že má popletené dny a vzpomněla si na jeho narozeniny a na poslední chvíli zorganizovala večírek, aby mu to vynahradila. Takže se nakonec dočkal svého vytouženého večírku, na kterém mohl předvést, jak je překvapený.


(Brickova narozeninová oslava; FOTO: The CW)

Lemon byla trošku rozrušená, když zjistila, že se o Lavona bude muset dělit se Zoe. Ano, je to tak. Konečně jsou Lavon s Lemon oficiálně pár. Věci se začali hroutit již ráno při snídani. Co má co Lemon mluvit Zoe do snídaně, že? Zoe s Wadem potřebují svoje ranní palačinky a pečivo. Tady jsme se konečně dozvěděli, jak se u Lavona objevuje vždy tolik jídla. No přece ho donášejí až ke dveřím, kde už ho stačí jen vyzvednout.

Bylo velmi zábavné pozorovat, jak se Lemon se Zoe snaží spolu vyjít pasivně agresivním chováním. Dokud se však Zoe nesložila, Lemon nebyla schopná přistoupit na kompromis. Byla to tedy nakonec Lemon, která Zoe donesla starou hračku a zajistila tak, že bude mít Zoe něco, co bude moct předat svému miminku. Tohle gesto zajistilo vyřešení vzájemných sporů. Určitě si však ještě někdy vjedou do vlasů, ale jsou si teď určitě bližší, než si kdy byly předtím.

(Lemon se Zoe si vše ujasňují; FOTO: The CW)

Brick se také dozvěděl, že jsou tedy Lemon s Lavonem pár a musel se Lavona zeptat, jak se to tak najednou z ničeho nic přihodilo. Nikdy tedy nejspíš nepřišel na tajemství, že se mezi nimi něco událo již dříve.

GeorgeAnnabeth se do sebe oba víc a víc zamilovávají. A jejich vztah každým dnem sílí. George dostal od svých rodičů požehnání i přesto, že je zastihli v trochu choulostivé situaci. Georgeovi rodiče také schválili jeho vedlejší činnost v oblasti hudebního managementu.

(George s Annabeth spokojeně tančí; FOTO: The CW)

Takže to nakonec trochu shrňme. Wade se čím dál více připravuje na to, že bude tátou. Na večírku dokonce tančil s malým miminkem. Lemon s Lavonem jsou konečně spolu, Zoe s Lemon zakopaly válečnou sekeru a George dostal požehnání od rodičů. Tady je krásně vidět, jaký má mít každý svůj šťastný konec.

Co si tedy myslíte o této epizodě? Byli jste rádi, když jste viděli, jak se Zoe s Lemon nakonec stávají přítelkyněmi? Koupili byste si Sekáčovo album? Co si myslíte, jak nakonec všechno skončí? Dejte nám vědět v komentářích.

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic.

Foto: CW

Diskuze /1

dagsoftware

Keďže to končí, som rád, že sa všeto šťastne uzatvára. A Sekáčov album by som si určite nekúpil.

14.3.2015 | 18:47:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás