Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Rekapitulace epizody 4x10 - Bluebell

Rekapitulace epizody 4x10 - Bluebell

Rekapitulace epizody 4x10 - Bluebell

Máme za sebou opravdu grandiózní finále, které si Bluebell velmi zasloužil. Pojďme se tedy podívat, co všechno nám poslední díl Hart of Dixie přinesl.

7 0
1.4.2015

Desátá epizoda byla pojata opravdu v duchu, že už se seriál vícekrát nevrátí. Všichni tedy dostali svoje šťastné konce a diváci z toho samozřejmě byli nadšení.

Příběh Wadea a Zoe začal již v prvním díle a to byl začátek jejich společného života. Zoe se přiřítila do Bluebell na svých vysokých podpatcích přímo z New Yorku a stala se zde doktorkou, která si získala místní lidi tím, že otevřela svoje velké srdce. Wade byl v tu dobu jen místním playboyem, ale jakmile poznal Zoe, okamžitě dospěl. Než ji opravdu získal, musel ji také jednou ztratit.


To, že se Zoe s Wadem brali v nemocnici, těsně před tím, než Zoe měla rodit, bylo opravdu perfektní. Takže na velkou svatbu nakonec nedošlo, ale i přesto tu bylo téměř celé městečko Bluebell. Svatba byla sice narychlo, ale stejně si složili velmi pěkné sliby, a jak tak projížděli chodbou, reprezentovalo to jejich společnou cestu, kterou se vydali. Celou dobu se nad lůžkem Zoe skláněli lidé, které považuje za svou rodinu, tedy Bluebellané. Vlasy, co jí narychlo upravila Tansy, vypadaly trošku směšně, ale i roztomile. Přes to všechno byla dokonalou nevěstou a to se vším všudy.

(Lavon s Lemon na zásnubním večírku; FOTO: The CW)

Protože se všichni shromáždili v nemocnici, měli tak šanci vyřešit svoje problémy. Když si vezmeme Lemon, tak ta byla naprosto spokojená, dokud jí Lavon neřekl pravdu, že ve skutečnosti ji vlastně o ruku nepožádal. Nakonec se však udobřili a Lavon ji požádal, teď už doopravdy, o ruku na silnici, když jeli s knězem zpět do nemocnice. Bylo to sice krátké a jednoduché, ale pro Lemon to bylo dokonalé. Jejich svatbu jsme mohli vidět v závěrečné muzikálové scéně, kde jsme také mohli spatřit Zoe jako jednu z družiček.

George a Annabeth sice nevyřešili, jak to bude s jejich společnou budoucností, ale na jednom se přeci jen shodli, a to na tom, že se navzájem milují. Je škoda, že už se nedovíme, jak to s nimi dopadne, protože jak to mezi nimi jiskřilo tuto sezónu bylo opravdu nepřehlédnutelné.

(Bluebellští obyvatelé v nemocnici; FOTO: The CW)

Tato epizoda byla nabitá opravdu velice skvělými scénami. Brick udělal konečně ze Zoe partnerku, po tak dlouhé době, se tedy konečně dočkala. Pro Rose se Zoe zase stala osobním vzorem. Dočkali jsme se také scén, ve kterých jsou Wade s Lemon. Škoda, že takovýchto scén nebylo víc, protože jejich přátelský vztah je velice pěkný. Místo zde měla i scéna, kde Zoe sedí u hrobu svého otce a vzpomíná, co všechno se jí přihodilo od té doby, co se přestěhovala do Bluebell.

Ve finále zde byli přidány i tři nové postavy (barman, právnička a doktor), jež reprezentovali milostný trojúhelník, kterým celý seriál vlastně začal. Takže jsme si Zoe 2.0 neboli Olivie moc neužili. Celá závěrečná scéna byla jak vystřižená z nějakého muzikálu, všichni zde totiž zpívali a tancovali. Bylo to ovšem šarmantní rozloučení se seriálem, který nám za čtyři roky přirostl k srdcím. Loučíme se tedy s městečkem Bluebell a můžeme si jen domýšlet, jak to se všemi příběhy pokračovalo dál.

Co si tedy myslíte o finále? Byli jste spokojeni s tím, jak to nakonec dopadlo? Kdo vám nejvíce bude chybět? Jaké jméno si myslíte, že dala Zoe s Wadem svému chlapečkovi? Dejte nám vědět v komentářích.

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic.

Foto: CW

Diskuze /10

golf11

Ja chcem vedieť iba jedno, kde sa nachádza Bluebell? Hneď by som sa tam nasťahoval. To mestečko je viac absurdnejšie ako Stars Hollow :D

1.4.2015 | 22:23:49
Chiarlotte

Nejlepší díl. Nebudu kecat, brečela jsem jak želva.

1.4.2015 | 22:59:29
klarinka26

Finále bylo sice super, ale krátké , já chci další díly!!!!!

2.4.2015 | 6:52:53
karlik222

Cely serial byl skvely, takovy unik do snu.. chybet mi bude ale jsem rada ze to nezacali desive protahovat zbytecnostma :-) Posledni dil byl krasny.. Kazdopadne pokud by takove mestecko existovalo tak bych ho brala… Byt miliardarka tak si takove postavim a navybiram lidi kteri se o nej budou s takou laskou starat… :-)

2.4.2015 | 9:37:47
Cinkitoo

Lemon byla v celém díle hrozně krásná, hlavně ve scéně s Wadem u auta a na tom večírku. Jinak mám za to, že AB odešla s Georgem, protože ve zpívací části přišli do nějakého bytu a měla snad i kufr, jestli si to dobře pamatuju. Jinak to byl skvělej díl. „Jsem přece doktorka, já poznám BH kontrakce od normálních kontrakcí.“ :D

2.4.2015 | 14:55:47
mmonik

Přesně tak, AB odešla za Georgem… Což jsem byla moc ráda…přála jsem jim to. Moc mi tenhle seriál bude chybět… bylo to vážně skvělé… :-) Finále bylo moc hezké… ale strašně bych chtěla, aby bylo pokračovní…byl to pěkný únik od reality… :-( Sbohem Bluebell <3

3.4.2015 | 13:54:19
anndy

poslední díl mi přišel takový zbytečně přecpaný, mohli to natáhnout na dva, aspoň svatby a porod, nebo mimčo si zasloužili víc prostoru, ani nám neřekli jeho jméno (jen tu startovní verzi)…Jinak doják a ráda se na seriál podívám znovu

4.4.2015 | 8:38:33
Manonka

Krásný díl, tenhle seriál byl pro mě nějvětší relax, bude mi moc chybět… :-)

4.4.2015 | 10:21:59
Shopping girl

Super díl…D)) Kdy to mohli tak natáčet? Rachel měla všude pořád bříško a rodila v říjnu.

6.4.2015 | 14:13:17
Terkaaaa3

http://uk.eonline.com/…e-finals-now Hlasujtee prosim:) Je to asi malinká šance na obnovení, ale naděje umírá poslední.

6.4.2015 | 21:39:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás