Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Pár novinek ze světa Hart of Dixie

Pár novinek ze světa Hart of Dixie

Pár novinek ze světa Hart of Dixie

Jistě už se těšíte na nové díly. Abychom vám ulehčili čekání, najdete uvnitř článku několik novinek ohledně čtvrté série.


8 0
15.12.2014

Jestli přemýšlíte nad tím, jak budou producenti Hart of Dixie schovávat Rachelino bříško, tak vám odpovídáme, že nebudou. Místo toho bude doktorka Zoe Hart svádět Wadea, aby ho získala zpět. Ale bude to příčina jejího malého dárku, který bude nosit pod srdcem?

Zoe na konci třetí série slíbila Wadeovi, že mu dokáže, že patří k sobě. Její svádění však nejde podle plánu, jako první pozve Wadea, aby se s ní podíval na film, což je chabé. Poté jí AnnaBethWandou poradí, aby udělala nějaké romantické gesto, které taky zrovna nebude okouzlující, a nakonec bude zkoušet svádění. Prostě se bude pokoušet svým zoeovským způsobem, aby Wadea za každou cenu zaujala. Půjde to ovšem těžce, jelikož Wadeovi zlomila srdce, když se vrátila z New Yorku s novým přítelem. Wade je proto velice opatrný, než se rozhodne naskočit zpátky na tento vlak.


Dále víme, že se v Bluebell objeví Ian Anthony Dale, když se Lemon předčasně vrátí z plavby, ale nezdrží se dlouho, protože je pouze jen dalším falešným přítelem Lemon, která se snaží vymámit ze svojí babičky finanční prostředky na Fancies. Tento doktor je ve všem perfektní a je vysněným mužem babičky Breelandové.

A do Bluebell se vrátí také Tansy, a to v šesté epizodě. Bohužel pro fanoušky Tansy a George to nevypadá, že by zde byla pro ně naděje. Vrací se v cela novém světle a dějová linka, která se bude kolem ní stáčet je opravdu důležitá. Tenhle rok také získá svou verzi šťastného života.

Lemon se rozhodne vybrat si třetí cestu, když přijde na George a Lavona, kteří jsou rozzuření a frustrovaní z toho, že ve hře je i někdo jiný. Takže budou muset spojit své síly a překonat vzájemné křivdy, aby se společně zbavili doktora Henryho Daltona.

Shelby bude chtít Bricka zpět a proto se do Bluebell na pár epizod vrátí. S Brickem si to tento rok hodlá pořádně užít. A v Bluebell bude probíhat hasičský výcvik.

Tvůrkyně seriálu Leila Gerstein také slibuje, že se všechny postavy na konci série dočkají šťastného konce, ale nechává si ještě otevřená některá dvířka pro případnou budoucnost seriálu.

Diskuze /1

zuzulik

No páni..

15.12.2014 | 17:02:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás