Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Popis čtvrté a páté epizody

Popis čtvrté a páté epizody

Popis čtvrté a páté epizody

Jak to tak vypadá, do Bluebell míří v následujících epizodách finanční potíže. Pojďme se společně podívat, kdo bude mít problémy. Oficiální popis dílů naleznete uvnitř článku.


5 0
25.1.2015

4. Red Dye #40

Datum vysílání: 30. ledna 2015

Když se Lavon dozví o finančních potížích, které má Lemon, rozhodne se v Bluebell zorganizovat talentovou show. Díky ní mohou obyvatelé, tedy i Lemon, získat nějaké peníze. Nicméně soutěžící se cítí ohroženi, jelikož se účastní i Shelby. Ta však před svým vystoupením náhle onemocní a pro celé město je její nemoc velkou záhadou, kterou se snaží vyřešit. Mezitím se Zoe a Wade nacházejí v kompromitující situaci, která vyžaduje, aby odhalili jejich současný vztah, který mezi sebou mají.


5. Bar-Be-Q Burritos

Datum vysílání: 6. února 2015

Poté, co si Zoe s Wadem sepsali dlouhý seznam toho, co budou muset obstarat, než se děťátko narodí, si uvědomili, že potřebují nejdříve vydělat více peněz. Wade lže Zoe o tom, jak to jde v Rammer Jammer, aby ji zbytečně nestresoval. Ve snaze získat zpět zákazníky, Wade nečekaně zorganizuje hudební vystoupení. Mezitím se Lemon s Lavonem snaží žít svoje životy normálně, ale když na sebe narazí na akci pro nezadané, uvědomí si, že se to snadněji řekne než udělá.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás