Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 263×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby Sinclair)

George Tucker

George Tucker

Pohledný bluebellský právník.

Sezóny 4
2011 - 2015

George Tucker je pohledný mladý právník žijící a pracující v městečku Bluebell v Alabamě. Narodil se a žil zde, na pár let odjel pracovat do velké firmy v New Yorku, ale zjistil, že tento svět není pro něj a vrátil se zpět do Bluebell.

George neustále po městě naráží na Zoe Hart, až se zdá, že má tato setkání naplánovaná a je to svým způsobem roztomilé. Spolu sdílejí velkou lásku k New Yorku.

Georgeův život se postupně komplikuje se zasnoubením s jižanskou kráskou Lemon. George s Lemon jsou odmala zamilovaní, ale nemusí si být tak blízcí, jak jejich status naznačuje. George je přítelem místního darebáka Wadea.
Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

Nudna, nezajima postava; jakekoliv pokusy o vytvoreni napeti mezi nim a Zoyi tezce nebavily

28.11.2015 | 14:38:19
anitaonfire

Podle mě hrozná postava, která splňuje veškerá klišé.

26.6.2015 | 22:33:07

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama