Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 263×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby Sinclair)

Lynly

Lynly

Lavonova sestřenice.

Sezóny 1
2013 - 2014

Lynly je mladá, zábavná a láskyplná uličnice. Je Lavonova sestřenice, která přijela do Bluebell se zlomeným srdcem. Lavon je pro ni jako velký bratr. Lynly způsobuje napětí ve vztahu Lavona s Annabeth.

Lynly se chce stát právničkou, a tak jí místní právník George Tucker pomáhá se studováním. Když se s Georgem poprvé setkala, svedla ho, a strávili spolu noc. Lynly se do George zakouká, ale ten se bojí Lavona, protože dal jasně najevo, že když někdo Lynly zlomí srdce, dopadne to s ním špatně. S Georgem se nakonec dávají dohromady.

Později Lynly žárlí na vztah, který má Geroge s Tansy. Začne mu méně důvěřovat a mezi párem je značné napětí.Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama