Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 263×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby Sinclair)

Ruby Jeffries

Ruby Jeffries

Po deseti letech se vrací se do Bluebell a kandiduje na starostku.

Sezóny 1
2012 - 2013

Ruby Jeffries je úspěšná kariéristka, která, stejně jako ostatní, kteří se narodili v Bluebell, není schopná vydržet od domova delší dobu. Do Bluebell se vrací po deseti letech a hned se spřátelí se Zoe. S Lemon si už tak moc nesedne, kvůli jejich kdysi společné lásce k Lavonovi, a proto mají neshody. Ruby chodila s Lavonem na střední a tam se dali dohromady. Vztah skončil tím, že Lavon šel na univerzitu a přestal s Ruby komunikovat.

Ruby má vlastní kosmetickou firmu. Je rozvedená, její první manželství ji rozptylovalo od práce. V Bluebell se rozhodne kandidovat na starostku a stává se Lavonovi oponentkou. Je rozhodnutá, že pro město dokáže víc než on. V průběhu kampaně oba zjišťují, že k sobě chovají city a dávají se znovu dohromady. Ruby má v Bluebell dědečka, který Lavona příliš nemusí.Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

omyl serialu

28.11.2015 | 14:39:18

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama