Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Ruby Jeffries

Ruby Jeffries

Ruby Jeffries

Po deseti letech se vrací se do Bluebell a kandiduje na starostku.

Sezóny 1
2012 - 2013

Ruby Jeffries je úspěšná kariéristka, která, stejně jako ostatní, kteří se narodili v Bluebell, není schopná vydržet od domova delší dobu. Do Bluebell se vrací po deseti letech a hned se spřátelí se Zoe. S Lemon si už tak moc nesedne, kvůli jejich kdysi společné lásce k Lavonovi, a proto mají neshody. Ruby chodila s Lavonem na střední a tam se dali dohromady. Vztah skončil tím, že Lavon šel na univerzitu a přestal s Ruby komunikovat.

Ruby má vlastní kosmetickou firmu. Je rozvedená, její první manželství ji rozptylovalo od práce. V Bluebell se rozhodne kandidovat na starostku a stává se Lavonovi oponentkou. Je rozhodnutá, že pro město dokáže víc než on. V průběhu kampaně oba zjišťují, že k sobě chovají city a dávají se znovu dohromady. Ruby má v Bluebell dědečka, který Lavona příliš nemusí.
Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

omyl serialu

28.11.2015 | 14:39:18

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás