Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 263×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby Sinclair)

Tansy Truitt

Tansy Truitt

Občanka Bluebell, má tři bratry, které nadevše miluje.

Sezóny 4
2011 - 2015

Tansy Truitt se vrací do městečka Bluebell, aby obrátila svůj život naruby a dělala lepší rozhodnutí ohledně svého života. Dříve byla vdaná za Wadea Kinsellu, pár se neustále hádal a během několika měsíců se jejich vztah potopil jako loď. Po návratu do Bluebell se zajímá o George Tuckera a Todda Gaineyho Juniora.

Když není Tansy zapletená do nějakého vztahového dramatu, pracuje jako certifikovaná kosmetička. Pokračuje také v trendu, který začal starosta Lavon Hayes, kde jsou mazlíčci pojmenováváni podle slavných osobností ze sedmdesátých a osmdesátých let. Její pes se jmenuje Dolly Parton.Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anitaonfire

Strašná hlupačka s afektovaným projevem,brr

26.6.2015 | 22:36:00

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama