Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Wade Kinsella

Wade Kinsella

Wade Kinsella

Pohledný barman v Rammer Jammer.

Sezóny 4
2011 - 2015

Každé město má svého darebáka, dokonce i tak malé městečko jako Bluebell musí jednoho mít. Wade Kinsella je místní darebák, barman (později i spolumajitel) v Rammer Jammer, dělník, dodavatel likérů, milovník žen a hudby založené na videohrách.

Wade žije ve strážním domku na pozemku svého přítele a starosty města Lavona Hayese. Tohle z něj dělá souseda Zoe Hart, která žije v předělané vozovně poté, co přijme práci v Bluebell. Wade se ze Zoe okamžitě střetne, když u Wadea probíhá pozdní večírek zahrnující pití, ženy a videohry. Samozřejmě sexuální napětí je mezi nimi viditelné, což způsobí pozdější trapné situace, do kterých se dostanou.


Wadeova oddanost k bezstarostnému životnímu stylu, ženám a pití je pouze obranný mechanismus. Uvnitř je chytrý, důmyslný a dokonce má i citlivou duši. Přátelí se s Lavonem a právníkem Georgem Tuckerem, který také projevuje zájem o Zoe.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Vlastakrabsova

Můj manžel♥

5.11.2018 | 21:05:10
anitaonfire

Sexy a přidrzlej chlap, přesně podle mýho gusta :)

26.6.2015 | 22:31:20
BetBoley

chci ho domů :)

2.10.2014 | 19:22:14
LoveBash

Soooo sexyyyy :3

5.8.2014 | 13:13:14

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás