Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 263×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby Sinclair)

Wade Kinsella

Wade Kinsella

Pohledný barman v Rammer Jammer.

Sezóny 4
2011 - 2015

Každé město má svého darebáka, dokonce i tak malé městečko jako Bluebell musí jednoho mít. Wade Kinsella je místní darebák, barman (později i spolumajitel) v Rammer Jammer, dělník, dodavatel likérů, milovník žen a hudby založené na videohrách.

Wade žije ve strážním domku na pozemku svého přítele a starosty města Lavona Hayese. Tohle z něj dělá souseda Zoe Hart, která žije v předělané vozovně poté, co přijme práci v Bluebell. Wade se ze Zoe okamžitě střetne, když u Wadea probíhá pozdní večírek zahrnující pití, ženy a videohry. Samozřejmě sexuální napětí je mezi nimi viditelné, což způsobí pozdější trapné situace, do kterých se dostanou.

Wadeova oddanost k bezstarostnému životnímu stylu, ženám a pití je pouze obranný mechanismus. Uvnitř je chytrý, důmyslný a dokonce má i citlivou duši. Přátelí se s Lavonem a právníkem Georgem Tuckerem, který také projevuje zájem o Zoe.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Vlastakrabsova

Můj manžel♥

5.11.2018 | 21:05:10
anitaonfire

Sexy a přidrzlej chlap, přesně podle mýho gusta :)

26.6.2015 | 22:31:20
BetBoley

chci ho domů :)

2.10.2014 | 19:22:14
LoveBash

Soooo sexyyyy :3

5.8.2014 | 13:13:14

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama