Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Zoe Hart

Zoe Hart

Zoe Hart

Mladá žena, která má svůj život naplánovaný snad od narození. Chce se stát úspěšnou doktorkou.

Sezóny 4
2011 - 2015

Zoe Hart je mladá žena, která má svůj život naplánovaný. Už od malička se chce stát jedním z nejvyšších chirurgů a jít tak ve stopách svého drahého, ale velmi zaneprázdněného otce. To znamená, že Zoe navštěvuje všechny správné školy, kde má skvělé známky a absolvuje lékařskou fakultu, kde má závěrečný projev.

Po projevu je oslovena tajemným a laskavým starším mužem, který jí nabízí lékařskou praxi v malém městečku v Alabamě. Zoe muži vysvětlí, že má namířeno do New Yorku, kde se stane kardiochirurgem. Zoe tedy odjede do New Yorku, kde pobývá ve velké nemocnici, ale o pár let později nedostane vysněnou práci, jelikož by byla srdeční chirurg bez „srdce“. Zoe je doporučeno strávit rok jako praktická lékařka, aby se sblížila s pacienty, před opětovným žádáním o tuto pozici.


Její sen je dočasně pozastaven a Zoe neochotně přijímá práci v Alabamě. V průběhu let jí starý doktor pořád posílal pohledy z Bluebell, a tak se rozhodne nabídky konečně využít a podlehne kouzlu malého městečka a jeho lidem.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anitaonfire

Praštěná Zoe… škoda, že v každém díle udělá něco, díky čemuž působí jako přihlouplá puberťačka, která všechna rozhodnutí dělá na základě toho, co jí někdo řekne. A doktorku bych jí také nevěřila :)

26.6.2015 | 22:30:40
CrazyinLove

Se Zoe je neuveritelna sranda, je opravdu vtipna a mila, taky samozrejme krasna a Rachel Bilson je skvela herecka !!! Skoda ze je uz konec :)

19.4.2015 | 21:16:18

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás