Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 263×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby Sinclair)

Zoe Hart

Zoe Hart

Mladá žena, která má svůj život naplánovaný snad od narození. Chce se stát úspěšnou doktorkou.

Sezóny 4
2011 - 2015

Zoe Hart je mladá žena, která má svůj život naplánovaný. Už od malička se chce stát jedním z nejvyšších chirurgů a jít tak ve stopách svého drahého, ale velmi zaneprázdněného otce. To znamená, že Zoe navštěvuje všechny správné školy, kde má skvělé známky a absolvuje lékařskou fakultu, kde má závěrečný projev.

Po projevu je oslovena tajemným a laskavým starším mužem, který jí nabízí lékařskou praxi v malém městečku v Alabamě. Zoe muži vysvětlí, že má namířeno do New Yorku, kde se stane kardiochirurgem. Zoe tedy odjede do New Yorku, kde pobývá ve velké nemocnici, ale o pár let později nedostane vysněnou práci, jelikož by byla srdeční chirurg bez „srdce“. Zoe je doporučeno strávit rok jako praktická lékařka, aby se sblížila s pacienty, před opětovným žádáním o tuto pozici.

Její sen je dočasně pozastaven a Zoe neochotně přijímá práci v Alabamě. V průběhu let jí starý doktor pořád posílal pohledy z Bluebell, a tak se rozhodne nabídky konečně využít a podlehne kouzlu malého městečka a jeho lidem.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anitaonfire

Praštěná Zoe… škoda, že v každém díle udělá něco, díky čemuž působí jako přihlouplá puberťačka, která všechna rozhodnutí dělá na základě toho, co jí někdo řekne. A doktorku bych jí také nevěřila :)

26.6.2015 | 22:30:40
CrazyinLove

Se Zoe je neuveritelna sranda, je opravdu vtipna a mila, taky samozrejme krasna a Rachel Bilson je skvela herecka !!! Skoda ze je uz konec :)

19.4.2015 | 21:16:18

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama