Hatton Garden
0/100 - 0×

Hatton Garden

Během velikonočního víkendu v dubnu 2015 se jeden gang zaměřil na diamantovou čtvrť v Londýně, kde vykradl několik zlatnictví.

VB | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ITV | 50 minut
žánr
Drama

S01E02: Episode 2

S01E02: Episode 2

Po rušné, stresující a trpělivě neúspěšné noční práci jsou gangy Hatton Garden doma a nahrazují jejich individuální chyby a selhání z předchozí noci.

cz sk
21.5.2019
50 minut

Čtenářovo číslo dvě, Perkins, se snaží přesvědčit „pána“, jak si sám Reader říká, aby se vrátil dovnitř. Oba muži se vrátili dlouhou cestu a Perkins říká čtenáři, že je to jeho poslední práce. Je velmi důležité, aby byl úspěšný. Čtenář se nebude pohybovat, takže za jeho zády, Perkins shromáždí tým a oni se rozhodnou to zkusit znovu. Nejprve nahradí rozbité vzduchové beranidlo, které selhalo ve čtvrtek v noci, a pak se vracejí dovnitř. V poslední chvíli Wood křičí a zanechává jim dva muže krátký. Basil a Jones se vrtají skrz díru, kterou vyvrtali do trezoru, a začínají lítat podnos po misce šperků, hotovosti a prutů na Perkinsa, který zůstává venku. Noc téměř končí katastrofou, když se Perkins, diabetik, převrátí. Ale dokážou ho oživit a dostat všechno ven. Zátěž se konzervativně odhaduje na 30 milionů GBP, což je největší loupež v britské historii. Ale jejich plán skrýt to v Collinsově domě (Alex Norton) je zmařen tím, že jeho žena byla doma (o dva dny dříve, když byla pryč). Jsou nuceni nechat je v koších na koši před jeho domem, seřazeni spolu se všemi sousedními koši připravenými ke sběru. Záběr je skryt v dohledu. Ale brzy, Perkins přemýšlí, Reader zjistí, co se stalo …

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama