Haven (Městečko Haven)
88/100 - 53×

Haven(Městečko Haven)

Haven je seriál od stanice Syfy, založený na románu The Colorado Kid od známého autora Stephena Kinga. Seriál sleduje agentku Audrey Parkerovou, která přijíždí do malého městečka Haven za běžným případem. Z obyčejného případu se však stává něco jiného a Audrey je vtažena do středu prapodivného dění, za které mohou obyvatelé Havenu. Haven totiž už dlouhá léta slouží jako útočiště lidem s nadpřirozenými schopnostmi.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Romantický
hrají
Emily Rose (Audrey Parker), John Dunsworth (Dave Teagues), Eric Balfour (Duke Crocker), Lucas Bryant (Nathan Wuornos), Richard Donat (Vince Teagues)

S04E13: The Lighthouse

S04E13: The Lighthouse

Co ná čeká ve finále čtvrté řady? Naši oblíbení hrdinové otevírají dveře do jiné reality, jeden z našich oblíbenců umírá, druhý je na tom špatně a znovu ztrácíme Audrey.

cz sk
13.12.2013
1 250 000
43 minut

Následujíce předchozí epizodu, když Audrey dává Duekovi jeho potíž, aby mohl zabít Bena Harkera a zachránit tím jeho synka Aarona před plačící kletbou, sdílejí ti dva vizi, kde se Audrey jako Mara s Williamem koupe a velmi ji to těší. William tu chvíli cítí. Zatímco Audrey mluví s Glorií, Ben políbí Aarona a pak odejde, aby přinesl dětskou deku. Z domu se ozve výstřel a Duke opatrně vychází ven s onou dekou. Gloria ho smutně obejme. Jennifer, Duke, Dwigth a Teageovi diskutují o tom, co si počnou s tím, že potřebují čtyři lidi, kteří pocházejí z onoho světa, aby ty dveře mohli znovu otevřít.

Duke a Dwight odcházejí najít Williamovy komplice v naději, že budou nápomocní při otevírání dveří, ale ukáže se, že jsou oba ze stejného těsta jako Rougarou a odletí jako vír malých koulí. Audery odešla na setkání s Williamem, aby ho nalákala na otevřené prostranství , aby ho Nathan mohl střelit uspávací puškou. Nicméně komplicové se tam objeví ještě před ním a chytí ho a vezmou k Williamovi, který jim přikáže, aby Nathanovi ubližovali. Audrey na něj křičí, aby je zastavil, a William říká, že ona přece ví, jak je ovládat a ona se začne snažit a uspěje. On ji říká, že to jak se cítí, je skořápka Audrey Parkrové, která se odlupuje. Vince jde do havenského adopčního střediska získat adopční složky k pátrání po dalších lidech, kteří mohli být dáni k adopci agentem Howardem, ale zjistí, že Dave už je vzal.

Duke se cítí divně. Vykašlává krev a nyní padá k zemi, když se kolem něj zatmí a skvrna se postupně zvětšuje, dokud se nepostaví. William naznačuje Audrey, aby předala Nathanovi další potíž. Ona předstírá, že jde splnit jeho rozkaz, aby se dostala co nejblíže k Nathanovi, který ji uzemní úderem hlavou a pak tím vyřadí i Williama. Vince uhodí na Davea proč schoval ty složky a Dave mu odpoví, že poslední osoba, která by potřebovala ty dveře otevřít, je Dave sám. Agent Howard ho přivedl. Dave vždycky dával najevo strach z otevření těch dveří a poté co jimi prošel jednou, věří, že pokud ty dveře opět otevřou, bude jimi vtáhnut znova.

Audrey a Nathan mají Williama v místnosti pod majákem, když dorazí i Duke, Jennifer, Teagues a Dwight. Zatímco většina považuje za nejlepší volbu začít, William se ptá Dukea, co se s ním stalo. Když mu Audrey znovu dal jeho potíž, všechny potíže, které jeho rodina napříč generacemi absorbovala, se aktivovaly. Jennifer říká Audrey, Daveovi a Williamovi, aby zůstali stát na místech se symboly na podlaze a když to udělají, otevře se uprostřed místnosti v podlaze díra. Dave je vtahován dovnitř, ale Vince ho zachytí při pádu a pomůže mu dostat se z ní ven. Když Audrey tlačí Williama dovnitř, objeví se mezi nimi jiskry a on říká, že ví, že už tam byla. Nathan ho tam pak hodí. Jennifer zavírá dveře, pak zkolabuje a říká, že to nebyl William, koho by se měli obávat. Duke začne krvácet z očí. Audrey nyní našla svou původní schránku, Maru, která říká, že Duke je již mrtvý a ptá se, kdo s ní půjde dostat Williama zpět.

Scénář: Matt McGuinness a Gabrielle Stanton
Režie: Shawn Piller

Foto: SyfyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Filtr seriálů
Reklama