Haven (Městečko Haven) A je tu opět můj názor na čtvrtou epizodu Havenu.

A je tu opět můj názor na čtvrtou epizodu Havenu.

A je tu opět můj názor na čtvrtou epizodu Havenu.

Abych řekla pravdu, tak moje nadšení ze čtvrté řady se pořád tak nějak nevytrácí. Jsem moc ráda, že se celý příběh netočí kolem Audrey ve špatnym oblečení a Nathana, kteří řeší, zda být spolu a po cestě vyřeší každou potíž, která se jim postaví do cesty.


0 0
6.10.2013

Budu se znovu opakovat, fakt mě baví Lexie a příchod Collina Fergusona byl velmi dobrým tahem, protože tenhle týpek, ač zatím dostal v seriálu možnost předvést jediný výraz, to prostě pozvedl o dvě úrovně výš. A vážně doufám, že dneškem jeho působení v Havenu neskončilo.

K dnešnímu dílu se mi těžko vyjadřuje, aniž bych vypustila ven nějaké spoilery, které vy, kdo čekáte na titulky, určitě slyšet nechcete, takže řeknu jen tohle:


Potíž, se kterou se v tomhle díle setkáme, je opět taková nijaká, jak už se v téhle řadě stalo pravidlem. To je asi jediný, co můžu čtvrté řadě vytknout – zatím nebyla jediná potíž, u které bych si řekla: „Wow, tak to se jim povedlo, jak na to přišli?“ Za mě zatím neurazí nenadchne, řekla bych.. Jenže, zkusme se zase na druhou stranu vžít do role scénáristů a i po 39 epizodách stále vymýšlet něco originálního, co zaujme, že..?

Hodně vtipný byl v téhle epizodě Duke, který se snažil, aby se Jennifer uvolnila. Jeho relaxační techniky, jóga a nechání viset hlavou dolů prostě nemělo chybu.

A malinkatý spoiler, který si prostě nemůžu odpustit :).

A nejvíc pobavila Nathanova arogance a naprosté ignorování událostí minulých, když si myslel, jak se Audrey/Lexie vrátí a stále ho bude milovat až za hrob a odčiní veškeré své hříchy tím, jak ji nechá, aby ho zastřelila.

Přeji vám co nejkratší čekání na titulky a pořádně si díl užijte, protože stojí za to..

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...