Haven (Městečko Haven) Co říkám pátému dílu?

Co říkám pátému dílu?

Co říkám pátému dílu?

Budu se opakovat.

Nadšení se mě stále drží a hýřím superlativy díl od dílu víc. A je stále těžší psát tyhle moje okénka, aniž bych spoilerovala, protože to, co se v Havenu děje, to je prostě zvednutí seriálu o 250% a obrovský krok k lepšímu a pokud to na téhle úrovni udrží až do konce, myslím si, že můžeme čekat další řadu.


1 0
13.10.2013

Vývoj seriálu jde opět hodně dopředu, zase se nejedná jen o takový ten výplňkový díl, a příběh se znovu posune někam dál. Za sebe bych řekla, že se to v řadě věcí vyvíjí tím směrem, který jsem čekala, ale konec pro mě byl, stejně jako u dílu předchozího opět jedno velké „Wow, to jako fakt?“.

Můžu se znovu opakovat, že se mi moc líbí dějová linie Duke/Jennifer, která se nám v tomhle díle o kousek posune, fakt mě baví Lexie a hodně mě překvapilo, co se v tomhle díle stalo, pravda je ta, že to jsem fakt nečekala. A v tomhle díle mě poprvý bavila i Jordan. Furt jsem si tak říkala, že už by jí mohl někdo zabít, ale dneska se mi docela líbil nápad, se kterym přišla, mohl by dějem hodně zamotat a myslím si, že se kolem toho budeme ještě hodně točit.. Na své si tentokrát opravdu nepřijdou fanoušci Colina.


Takže vám všem, kdo jste to ještě neviděli, přeju příjenou zábavu a opravdu vám, kdo musíte čekat na titulky, nezávidím.

Diskuze /1

Marek2060

Mňa koniec tiež dostal dokonca som si ho musel pustiť dvakrát lebo som si nebol istý či som dobre rozumel ale páči sa mi to že to tvorcovia takto uhrali :) Jordan sa mi v tomto dieli neskutočne páčila mala svoje čaro a pasovalo to do celého priebehu deja. Bál som sa že Haven začne upadať no tvorcovia majú v rukáve zrejme ešte vela trikov snád sa nám podarí zistiť kto zabil Coloradske decko a čo sa s ním v stodole stalo a hlavne prečo sa dvere nemali otvárať… škoda že nemôžem spoilerovať a všetko takto neurčito obchádzať… a ospravedlnujem sa nechtiac som to napísal pod hodnotenie článku tak som dám ešte raz :D to bude tým že je nedeľa :D

13.10.2013 | 21:42:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...