Haven (Městečko Haven) Čtvrtá řada Havenu začíná již dnes v noci

Čtvrtá řada Havenu začíná již dnes v noci

Čtvrtá řada Havenu začíná již dnes v noci

Ano, je to tak, téměř devět měsíců dlouhé čekání na další řadu seriálu Haven je již konečně u konce a dnes v noci Syfy vypustí první díl čtvrté řady s názvem Fallout.

Shrňme si, co prozatím víme.


0 0
13.9.2013

Jak si všichni fanoušci seriálu jistě dobře pamatují, třetí řada skončila tím, jak byla Audrey donucena vrátit se do stodoly, aby zastavila potíže. Vince se ukázal býti šéfem Stráže, Audreyin a Nathanův syn (respektive syn Sarah a Nathana) zemřel, Jordan Nathana dvakrát střelila, aby mu zabránila ve snaze zachránit Audrey od vstupu do stodoly, což jí Duke oplatil stejným počtem střel do hrudníku, načež se od Nathana nechal přemluvit, aby skočil za Audrey do mizející stodoly a zachránil ji.

Poslednímu dílu třetí řady dominovalo srdceryvné loučení mezi Audrey a dvěma muži jejího současného života, které si nyní můžete připomenout.


Thumbnail Play icon

Dalším výrazným faktorem finále byly meteority padající na Haven a rozbíjející jej na kusy, které údajně měly přestat poté, co Audrey dobrovolně vstoupí do stodoly.
Čtvrtá řada začne šest měsíců po finále řady třetí.

Nathan, který stejně jako Jordan svá zranění přežil, se nachází na velmi temném místě, protože posledních šest měsíců strávil neúspěšnou snahou hledat Audrey (a Dukea), což se na něm podepsalo. Navíc je tak trochu nežádoucí osobou, jelikož mu řada lidí dává vinu za to, co se v Havenu stalo. Potíže totiž zjevně nepřestaly..

V první epizodě čtvrté řady je Duke po šesti měsících vyhozen ze stodoly – bez Audrey – a je zachráněn Jennifer, což je jedna z nových postav seriálu, jíž si zahraje Emma Lahana. Jennifer je bývalá schizofrenička, kterou do Havenu přivedou divné hlasy, jež začne slýchat a které se ukáží býti hlasy skutečných problémových obyvatel Havenu. Určitě není náhoda, že Dukea najde právě ona, protože podle dostupných informací se spolu ti dva romanticky zapletou.

Město jako takové bude dle producentů v této úvodní epizodě procházet velmi závažnými porodními bolestmi. A většinu řady se budeme zabývat otázkami: Kdo je Audrey? Odkud přišla? Koho skutečně miluje?

Nicméně se zdá, že Audrey se minimálně v prvním dílu neobjeví.

Větší prostor dostane v seriálu Dwight, který se stane policistou a bude součástí Havenské policie. A obzvlášť v této řadě, když všichni po posledních událostech ztratí naději, bude klíčovou osobou pro udržení Havenu pohromadě.

Dále se seznámíme s Dukeovým bratrem Wadem a můžeme se těšit na Colina Fergusona, šerifa Jacka Cartera z Eureky, jehož postava William bude nejspíš první, koho uvidíme s Audrey. Mezi nimi by prý mělo být jakési spojení a dle jistých informací Audrey možná ani nechce být nalezena a místo toho jen klábosí s Williamem. A zatím stále nevíme, zda William bude klaďas, či záporák.

Tak dost opakování, ještě si připomeňte promo ke čtvrté řadě a pak už nám zbývá se jen těšit :).

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Em

Ježiši ta loučící scéna je tak dojemná… Už stahuju, konečně :)

14.9.2013 | 10:56:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...