Haven (Městečko Haven) Emily o konkurzu na Uncharted: Vážně jsem panikařila, že to nezvládnu

Emily o konkurzu na Uncharted: Vážně jsem panikařila, že to nezvládnu

Emily o konkurzu na Uncharted: Vážně jsem panikařila, že to nezvládnu

Přinášíme vám pokračování rozhovoru, který Emily Rose poskytla ShareTV, kde si můžete přečíst o tom, jak probíhal její konkurz na Uncharted, což je akční dobrodružná hra, které Emily propůjčila svůj hlas a zdá se, že v blízké budoucnosti i film, ve kterém by si naše oblíbenkyně z Havenu ráda zahrála, ale neví, zda jí to pracovní vytíženost spojená s natáčením Havenu a snaha být dobrou matkou svému synkovi Milesovi, dovolí.


0 0
27.4.2014

Ve škole jste se věnovala hraní, ale kdy jste si uvědomila, že chcete, aby se to stalo vaší kariérou?
Moji rodiče se mě vždy ptali, co chci studovat na vysoké a chtěli, abych si vybrala něco, co mám ráda a já si vybrala hraní. Původně jsem si myslela, že chci být veteřinářkou. Ale rozhodla jsem se jít do divadla, ale nikdy mě nenapadlo, že bych se v tom dokázala uchytit. Tak jsem se učila hrát, protože jsem ten předmět vážně milovala. Nebylo to tak, dokud jsem neskončila školu a nevybrala si hlavní předmět. Skončila jsem u hledání práce a chození na konkurzy a říkala jsem si: Dobře, tohle bude skvělé. Byl to dlouhý vývoj, nemyslím si, že tu byla nějaká definující chvíle. Nakonec jsem se dokázala ponořit do postavy.

Hrála jste už před vysokou? Hrála jste na střední v nějaké hře?
Hrála jsem ve středoškolských hrách a také jsem byla na střední učitelkou hraní pro mladší děti ve filmu a televizi, což mi pomohlo naučit se základy. Takže jsem na to dostala chuť.


Pracovala jste na Uncharted. Můžete nám říct, o kolik je obtížnější propůjčovat hlas videohře, než pracovat v televizním pořadu?
Videohry jsou vážnbě úžasné, protože v dnešní době máte řadu možností a je to mnohem nápaditější. Ve filmu a televizi vidíte, kde pracujete a vidíte okolí. Je zde jistá představivost, obzvlášť ve sci-fi jako Haven se speciálními efekty. Ale s těmito videohrami je to jen pokoj s šedým kobercem. Musíte si představit všechno vybavení a dokonce i kostýmy. A musíte to dělat znovu v kabince, většinou sami, takže je zde hodně prostoru pro vaši fantazii.

Jaký je konkurz na takovouto roli (na hlas ve videohře)?
Byla to první věc, na kterou jsem dělala konkurz, takže na to mám vellmi pěkné vzpomínky. Vážně jsem panikařila, že to nezvládnu, protože jsem se učila a vše si o té hře zjistila, že jsem šla tím směrem. Nedali mi to, ale nabídili mi, abych se vrátila a na ten konkurz se připravila. Řekli mi, že to tentokrát chtějí udělat jinak a požádali mě, abych předčítala všem ostatním. Tak jsem to udělala a na konci dne mě požádali, abych tu část přečetla znovu a já řekla: Jasně, s radostí. Nakonec jsem to dostala a nebylo to napoprvé. A od té doby všem, kdo chtějí hrát, říkám, ať se chytí každé příležitosti být v místnosit, kde se koná konkurz. Nikdy nevíte, co se z toho můžete naučit, nebo kam to může vést, protože u mě to vedlo ke skvělé příležitosti dělat na Uncharted a tato videohra je jedním z vrcholů mé kariéry. Bylo skvělé se to učit.

Vím, že jste již dříve říkala, že byste si ráda zahrála Elenu ve filmu a zdá se, že se to začíná dít. Těšíte se na to? Je možné, že něco takového přijde?
Je to těžké, protože jsem přes léto pryč kvůli Havenu. Pokud budou obsazovat roli Eleny, ráda bych tam nakráčela a přečetla ji, ale budu přes celý kontinent. Promluvím s manažery, pokusím se sejít a primluvit s režiséry a ujistit se, že budu vědět, kdy bude casting, abych měla šanci. Ale ve světe Uncharted se toho teď hodně děje, takže vážně nevím, jak do toho zapadnu. Ale řeknu vám, že fanoušci jsou obrovskou součástí toho všeho, co se děje.

Ačkoli má Haven pevnou pozici, stále chodíte na konkurzy a hledáte nové projekty, ač máte tak našlapaný rozvrh?
Ano, můj manažerský tým je vskutku úžasný a pořád hledají nové věci a posílají mi je. Ale je docela těžké být mámou a snažit se pořád pracovat a posílat nahrávky, když jsem v Halifaxu. Děláme, co můžeme, ale bude zajímavé vidět, co bude další věcí. Je to rovnováha mezi prací a tím být máma, takže je to o snaze najít to nejvhodnější.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...