Haven (Městečko Haven) Emily Rose: Vždycky jsem chtěla být máma

Emily Rose: Vždycky jsem chtěla být máma

Emily Rose: Vždycky jsem chtěla být máma

Emily Rose je v jednom kole. Hraje v Havenu, který byl obnoven pro pátou řadu, vyskytuje se v seriálu Graceland a svůj hlas propůjčila akční dobrodružné hře Uncharted. A k tomu všemu je ještě maminkou. A jak se jí daří skloubit svůj pracovní a osobní život? To si můžete přečíst v rozhovoru, který Emily poskytla ShareTV.


0 0
24.4.2014

Jaké to bylo být herečkou, mít dítě a změnit se v pracující matku?
Poslední rok byl docela dobrodružstvím, protože jsem začala pracovat, když bylo malému šest týdnů. Lidé si mysleli, že jsem možná byla těhotná v seriálu, ale zrovna jsem měla dítě, takže jsem se učila, jaks e vypořádat se vším tím krmením a snahou být tam, co nejvíc to šlo. Mám vážně skvělého manžela, který se mnou byl na natáčení a velmi mi pomáhal. Štáb je tak podporující a stejně tak má rodina, moje máma je teď na pár týdnů se mnou. Tento rok se ale liší. Například teď mířím z práce domů a hlavní, na co myslím, je vidět Milese a postarat se o něj. Je to velká změna, ale je to hezké. Dalo mi to v životě rovnováhu. Cítím se privilegovaná, vždycky jsem chtěla být máma, dobrá máma a nepřijít o nic při jeho výchově. Být schopná pracovat, být máma a zvládat obojí. Cítím se opravdu požehnána, že mám tuto příležitost.

Koukal jsem, že se příští týden blíží jeho narozeniny. Chystáte něco speciálního?
Měli jsme přednarozeninový večírek, než jsme odjeli. Budeme mít ještě jeden, hodně členů štábu ho zbožňuje. Bude to zábava, moje máma a manžel tam budou a uděláme něco malého. Bude si myslet, že má narozeniny každý týden!


Velkou novinkou je, že Haven byl obnoven a prodloužen. Co vám jako první proletělo hlavou, když jste slyšela, že ho obnovili?
První věc, která mi proletěla hlavou bylo: Můj bože, budeme tam devět měsíců! To je dlouho, až do Vánoc. Můžete se proti tomu obrnit, když víte, že to bude 13 epizod a na konci máte pocit: Páni, to bylo ale dlouhé. Představa, že se dostaneme do tohohle bodu a bude nás čekat dalších 13 je trochu šílená. Ale také jsem byla hluboce poctěna, to, že šou, fanoušci a lidé chtějí vidět tolik obsahu a strávit tolik času s postavami toho o seriálu hodně vypovídá, takže jsem také byla velmi vděčná.

V uplynulém roce jste hodně pracovala, obzvlášť na Gracelandu. Je zde něco, na co se těšíte, než naskočíte zpátky?
Jo, zrovna jsme začali, dělala jsem na Gracelandu (tuším, že začne 11.6.), točili jsme na Floridě a trávila jsem čas na pláži s Milesem. Myslím, že se prostě těším, až se vrátím domů a do mého domu, do Los Angeles a strávím tam trochu času. Prostě to tam miluju. Je parádní moci žít na dvou místech, ale někdy je také hezké být ve své vlastní posteli.

Na pokračování rozhovoru se můžete těšit v nejbližších dnech.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...