Haven (Městečko Haven) Exkluzivní spoilery k poslední epizodě

Exkluzivní spoilery k poslední epizodě

Exkluzivní spoilery k poslední epizodě

Na SpoilerTv se objevil článek s pár exkluzivními spoilery k finále čtvrté řady. Jelikož díl viděli už dávno před námi, opravdu to vy, kdo máte rádi překvapení a udržíte svou zvědavost na uzdě, nečtěte.

Já osobně jsem nadšená a natěšená na další řadu, kterou, jak pevně doufám, Haven dostane.


0 0
14.12.2013

V poslední epizodě dojde k pár obrovským odhalením, které se týkají především dvou našich záhadných postav, dočkáme se vskutku nádherných dobových kostýmů, tři postavy budou postřeleny a v šokujícím finále zůstávají dva naši oblíbení obyvatelé balancovat na hranici života a smrti! Zatímco pátá série Havenu Syfy ještě potvrzena nebyla, rozhodně můžeme říct, že scénáristé se na ni rozhodně chystají a po shlédnutí finále to tak bude i u diváků.

Atmosféra epizody je nastavena hned s překrásnou první scénou, která v sobě nese obrovský emocionální náboj. Audrey dospěje k rozhodnutí ohledně toho, zda znovu aktivovat Dukeovy potíže a její rozhodnutí má fantasticky promyšlené důsledky, což je brilantně napsáno a zjistíte, že to celé bylo již od začátku jedním velkým složitým plánem.


V epizodě dojde také k několika úžasným vývojům u postav a to zejména u našich dvou nováčků, Williama a Jennifer, která poté, co si uvědomí svůj účel a původ, stává se sebejistější a silnější. Ačkoli je Colin Ferguson překvapivě úžasný ve svém hraní ďábla (poté, co byl tak rozkošně pitomoučký v Heuréce), je v něm zajímavá, skoro soucitná stránka. Vážně můžete cítit to, jak Audrey potřebuje a hraje scény s ní tak nevině, že mu díky tomu více rozumíte. Mezi Williamem a Nathanem je fascinující souhra ohledně toho, co Audrey potřebuje a budete překvapení tím, kdo pronese větu, „Ona si bude dělat, co chce.“

Vrcholem je dokonalá Havenská směs bláznovství, emocí, překvapení a toho, jak se hra mění a další řada (Držme si palce!) vypadá, že bude báječná, nejspíš ještě více, než tato. Bylo to prvotřídní finále, kde byli všichni, obzvlášť Audrey, sraženi na kolena.

Co tomu říkáte? Zvládnete zvědavost a počkáte si na české titulky, nebo to dáte v angličtině?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...