Haven (Městečko Haven) Kdo zabil Kolorádské děcko?

Kdo zabil Kolorádské děcko?

Kdo zabil Kolorádské děcko?

Závěrečná řada Havenu je založena na získávání odpovědí. Seriál byl vystavěn na hromadění otázek. A druhá polovina páté řady je, alespoň zatím, vystavěna na získávání odpovědí. Dozvíme se úplně vše? A co jsme se zatím dozvěděli? To v rozhovoru prozradili Matt McGuinness a Gabrielle Stanton.

4 0
19.11.2015

Záhada ohledně toho, kdo zabil Kolorádské děcko, vždy byla velkou součástí seriálu. Věděli jste od počátku, že to Dave ho zabil?
Stanton: Vždycky jsme věděli, že v tom byl Dave zapojený. Vince a Dave byli větší součástí seriálu, než byste v uplynulých letech čekali. Hodně z toho vymysleli Sam Ernst a Jim Dunn, když psali tuhle řadu. Proto je tak skvělé, že jsme je mohli k tvorbě přizvat, protože se mohli vrátit na začátek a říct nám pozadí příběhu, který jsme posledních pár let sledovali.
McGuinness: Krátká odpověď na vaši otázku je, jo, věděli jsme, že Dave Kolorádské děcko zabil. Nejsem si jistý, že jsme to věděli od první řady, ale poslední tři nebo čtyři řady jsme to věděli.

Byl toho Croatoan vždy součástí?
Stanton: Jo, Croatoan byl určitě tou silou ovlivňující Daveovy činy v pozadí a vysvětluje, proč se co stalo, abyste pochopili, co se dělo v pozadí. Všichni jsme věděli, že tu byl jistý výrazný příběh s někým velmi velkým a důležitým, kdo to vše kontroloval.


Bylo Daveovo zapojení něčím, co jste plánovali odhalit později, nebo to bylo něco, co jste diskutovali odhalit již dřív?
Stanton: To je vážně dobrá otázka. Vlastně jsme jak ve třetí, tak ve čtvrté řadě přemýšleli, že Vinceův a Daveův příběh odhalíme trochu dříve.Ale pak jsme si to nechali pro sebe, protože jsme si mysleli, že to bylo něco obrovského: nechtěli jsme, aby se to všichni dozvěděli a pak bychom neměli žádné tajemství, které bychom odhalili na konci.
McGuinness: Souhlasím. Věděli jsme, že ta věc kolem Kolorádského děcka bude obrovským odhalením, které jsme chtěli uzavřít až u konce, než začneme odhalovat všechny ty bomby.

Hraje fakt, že je Dave napůl z druhé strany, roli v tom že je tak posedlý Croatoanem? Nebo jím může být někdo posedlý?
McGuinness: To proto, že je Dave ze druhé strany, je tak přitahován k prázdnotě. To proto je právě Dave posednutý, z nedostatku lepších slov, Croatoanem.
Stanton: Obzvlášť Dave, to proto, že je poloviční člověk.

Jak jste se rozhodli, že se chcete vrátit v čase, a to ne ve flashbacích nebo vizích, které měl Dave celou řadu.
McGuinness: S tím, jak potíže fungují, máme příležitost se buď vrátit v čase nebo jít do budoucnosti, což jsme dělali v tom díle, kde Duke viděl alternativní realitu, zatracenou verzi Havenu. Nalezení Kolorádského děcka na pláži toho dne bylo klíčovou chvílí této obrovské záhady a já mám pocit, že jsme se k tomu měli vrátit a přehrát si to ve skutečném čase. Zábavné bylo vidět, jak se to stalo a vidět, jak to v současnosti ovlivnilo lidi.
Stanton: Další věcí je, že nám to umožnilo, v závěrečné řadě, umožnit lidem, jejichž potížemi jsme se již dříve zabývali, využít je ve svůj prospěch, což je něco, čehož doteď nebyli schopní, protože se tomu stále snažili přijít na kloub.

Co vy říkáte tomu, kdo zabil Audreyina syna, Kolorádské děcko?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Reklama