Haven (Městečko Haven) Milenčino okénko, aneb můj názor na druhý díl

Milenčino okénko, aneb můj názor na druhý díl

Milenčino okénko, aneb můj názor na druhý díl

Týden se nám s týdnem sešel a světlo světa spatřila další epizoda Havenu s názvem Survivors – Přeživší. Název je celkem trefný, protože dneska se budou naši milí přátelé v Havenu vypořádávat s potíží někoho, kdo přežil onu meteorickou bouři, kdy Nathan nechtěl Audrey pustit do stodoly, aby ji zastavila.

A opět je tu můj skromný názor na epizodu. Nebojte, opět to bude bez spoilerů. Aspoň doufám..


1 0
21.9.2013

Pravda je, že z předchozího dílu jsem byla nadšená o něco víc, pro mě tvůrci nasadili laťku poměrně vysoko, ale přesto bych ani druhou epizodu čtvrté řady nijak nezatracovala.

Audrey v podobě Lexie mě prostě baví. Co jsem tak četla po netu, lidi ji docela zatracují a chtěli by Audrey zpět, ale já si říkám, zda to není jen proto, že jsme na Audrey byli prostě zvyklí? Jo, je fakt, že se Lexie zatím jen promenáduje po baru a asi jí ani nic víc předtím, že se nechá od Williama přesvědčit, že má strašně důležité poslání a musí se vrátit do Havenu, nečeká, ale podle mě by v sobě tahle postava měla potenciál a byla bych ráda, kdyby u ní chvíli zůstalo. Jo, ten kroužek z nosu by si vyndat mohla, ale jinak se mi Lexiina vizáž líbí a netoužím po tom, aby se vrátila do stylu nudných kostýmků a košil ála Audrey.


Mě by bavilo, kdyby ji William přesvědčil, aby se s ním vrátila do Havenu, ale aby si nevzpomněla, kým byla. Aby nepřišlo šťastné shledání s Nathanem, a zbytek řady jsme se nedívali, jak ji Nathan přemlouvá, že ho prostě musí zabít pro větší dobro, aby potíže skončily. Z tohohle vývoje mám docela strach a doufám, že touhle cestou scénáristé nepůjdou. Zajímavé by mohlo být, kdyby se vrátila a neznala ho a nevzpomínala si. Pak by tu byl slušný potenciál..

Za sebe bych po shlédnutí dílu řekla především to, že se stávám čím dál tím větší fanynkou Dukea a v tomhle díle se mi moc líbily jeho chvilky s Jennifer. Jo, fakt musím použít slovíčko roztomilé :). Uznávám, že herečka, která Jennifer hraje, mě nijak obzvlášť nenadchla, chybí mi u ní nějaké osobní kouzlo, ale přesto musím říct, že Ericovi to nervózní pokukování a ošívání se v její blízkosti jde velmi dobře i s tímhle hendikepem ve formě téhle partnerky.

A na závěr pro vás mám hlášku z dílu:
Vince: Dostaneš Wadea z Havenu?
Duke: Ještě dnes odjede.
Vince: Pak asi jediný Crocker s terčem na zádech budeš ty.
Duke: Tebe fakt baví mě stresovat?
Vince: Všichni potřebují nějaký koníček. 

Jennifer: Ty jsi tu něco jako pomocný policista?
Duke: Ty jsi asi pořád ještě v šoku.

Komu fandíte vy? Chtěli byste, aby se Lexie stala zase Audrey a byla zase s Nathanem?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...