Haven (Městečko Haven) Můj názor na devátou epizodu

Můj názor na devátou epizodu

Můj názor na devátou epizodu

Co říct k dalšímu dílu, abych se neopakovala. Kromě jedné epizody jsem ze čtvrté řady Havenu stále nadšená. Přijde mi, že seriál popadl druhý dech a scénáristé vymysleli hodně dobrou zápletku a zatím se jim daří držet napětí a diváky přilepené u obrazovek. Po skončení každého dílu napjatě čekáte na díl další a na to, jak to bude pokračovat.

Více čtěte uvnitř.


0 0
10.11.2013

Teď právě rozbořili jednu obrovskou iluzi. Ráda bych se o tom rozepsala víc, ale to bych příliš spoilerovala a výrazně vám zkazila překvápko a to si na triko nevezmu..

Ve zkratce: U jedné z postav se ukázalo, že jsem od ní čekala něco a dostala úplně něco jiného a pravda je, že tím zvratem nejsem vůbec zklamaná, myslím, že to dává obrovský prostor pro manévrování a jsem hodně zvědavá, jak se to bude vyvíjet, kam nás to zavede a hlavně jestli to v této řadě uzavřou.


Osobně si myslím, že nám zůstanou otevřená dvířka do řady páté, kterou, jak pevně doufám, Haven dostane, protože po téhle řadě si ji fakt zaslouží.

Když končila řada třetí, říkala jsem si, že už je možná na čase skončit, zabalit to, než ten seriál spadne do té roviny, kdy už jede jenom ze setrvačnosti, ale to, co udělali s řadou čtvrtou, nám jasně demonstruje, že Haven a jeho tvůrci ze sebe ani zdaleka nevydali všechno a že má ještě nejedno eso v rukávu.

Co jste říkal dílu vy? Chcete pro Haven další řadu?

Diskuze /1

DixiePixie

Souhlasím, tahle série je skvělá. Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál :)

12.11.2013 | 15:17:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...