Haven (Městečko Haven) Můj závěr ze sedmého dílu? Stále větší nelibost vůči Nathanově postavě

Můj závěr ze sedmého dílu? Stále větší nelibost vůči Nathanově postavě

Můj závěr ze sedmého dílu? Stále větší nelibost vůči Nathanově postavě

Nathan nikdy nebyl můj oblíbenec, byla to pro mě taková ta postava, co neurazí a nenadchne. Nijak výrazně vám nevadí, ale kdyby ho někdo zabil, taky byste pro něj neplakali. Ale ve čtvrté řadě mi díl od dílu leze čím dál tím víc na nervy.

JÁ chci, abys byla Audrey, Lexie nemám rád. JÁ chci, abys mě zabila, aby potíže skončily, protože nemůžu žít s pocitem viny. Co na tom, že pak bude zbytek života žít s pocitem viny z jeho vraždy Audrey, že? JÁ chci, abyste udělali tohle a tohle a současná situace se mi nelíbí a potřebuju, aby se to vyřešilo, samozřejmě k mému prospěchu.

Haven vždycky byl o tom, že se hlavní postavy obětovaly pro ostatní. Snažili se zachránit svět, nebo alespoň Haven. Ale přijde mi, že ve čtvrté řadě se to posunulo do sobečtější roviny,..

A jelikož jsem se k tomu dřív nedostala a už jsou titulky, tak dneska to bude se spoilery!!


0 0
28.10.2013

Osobně se trochu začínám obávat té snahy to zamotat. Bojím se, aby to neskončilo jako Lost, kde taky vymýšleli jednu zápletku za druhou, až to tak překombinovali, že to pak nezvládli rozmotat. Rozhodně netvrdím, že mě to nebaví, zatím jo, ale bojím se toho, aby to nepřehnali. Agent Howard, který byl součástí Jenniferiny adopce a ti dva týpci ze stodoly, co pronásledují problémovou zcela nedůležitou dívku a sledují Audreyin dům? No, jsem fakt zvědavá, kam tohle povede..

V tomhle díle mi bylo opravdu líto Dukea, ale čekala jsem, že to takhle nějak dopadne. Podle proma na další díl se zdá, že Duke bude chtít odjet. Napjatě čekám, jestli k tomu dojde, ale hodně doufám, že ne.. A hodně by mi chyběl on s Jennifer, protože jsem si ty dva spolu hodně oblíbila..


An zatímco Jordan ani Wade mi chybět nebudou, doufám, že po objevení se těch dvou sluníček ze stodoly by mohl přijít i William, který mi hodně chybí. Byl by to pěkný milostný trojúhelník :).

A co si myslíte vy? Co říkáte dosavadnímu vývoji? Těšíte se na další díl?

Diskuze /2

tigy

Nuž, ja osobne chápem to, že sa Nathan snaží čo najskôr ukončiť problémy, keďže každá ďalšia smrť, ktorú spôsobia, padá de facto na jeho hlavu. A tiež chápem Audrey, že nemá v žiadnom prípade v úmysle Nathana zabiť, takže si myslím, že z toho vznikne začarovaný kruh, alebo nájdu ešte nejaký iný spôsob… Mojím obľúbencom je samozrejme Duke, ktorý, mám pocit, vždy schytá to najhoršie :) Haven podľa mňa určite neopustí, čo však znamená, že sa mu pred Nathanom a Audrey dlho nepodarí utajiť, čo sa stalo… a som zvedavá, ako tí dvaja zareagujú.

31.10.2013 | 7:00:01
Milenka

Já už jsem proti Nathanovi zaujatá, o tom žádá, ale pořád moc nevěřím tomu, že i kdyby se Audrey rozhodla ho zabít, aby ukončila potíže, nakonec by nevycouval..

webmaster
1.11.2013 | 17:55:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...