Haven (Městečko Haven) Nováčci v Havenu...

Nováčci v Havenu...

Nováčci v Havenu...

Zajímá vás, na co a hlavně na koho se můžeme v této řadě Havenu ještě těšit? Pak čtěte dále, protože se dozvíte, do koho se nám Dwight zakouká, kdo z jeho minulosti se nám představí a čí potomek se do seriálu vrátí…

0 0
30.10.2014

Na jaké další postavy se můžeme v Havenu těšit? – Seznámíme se s Dwightovým přítelem z armády
Do Havenu míří další wrestler. Ke svému kolegovi Adamu Copelandovi (Dwight) se přidá Jay Reso, také známý jako WWE Superstar Christian. V Havenu si zahraje jednoho z Dwightových nejstarších přátel, týpka jménem McHugh.
Prvně se s ním setkáme ve 12. epizodě Chemistry, která bude odvysílána 28.11.2014 a poté se vrátí v dalších dvou epizodách v roce 2015.
McHugh je chytrý, v žilách mu koluje led, místo pěstí má kladiva a má velmi silný smysl pro loajalitu. McHugh a Dwight spolu sloužili v armádě, stejně jako nyní ve Stráži. Ale McHugh tento prostší život opouští, protože je odhodlaný zůstat v palebné linii. Dwight ví, že by se mu mohla jeho pomoc hodit, ale respektuje jeho touhu žít tak, jak si zvolil.
Když se Dwight ve dvanácté epizodě Chemistry ocitne v milostném hlavolavu, McHugh je první, na koho se obrátí. McHugh mu radí, ať té výzvě čelí, zatímco zvažuje ještě jednou se svým přítelem spojit síly v ochraně jejich města.

A co bližšího bylo prozrazeno k Dwightovu milostnému hlavolamu?
Charlotte Cross, vědkyně z Centra pro kontrolu nemocí, kterou si zahraje Laura Mennel a můžeme se na ni těšit v Halloweenské epizodě, bude mít menší románek s Dwightem. Ale tyto jiskry by mohly být uhašeny, když Dwight zjistí, jaké tajemství tato doktorka skrývá.


Čeká nás návrat ztraceného syna
Už během pauzy po čtvrté řadě jsme vás informovali, že by se Steve Lund, jež aktuálně září v seriálu Bitten, který hrál ve třetí řadě Havenu Jamese Cogana, alias Kolorádské děcko – syna Sarah (potažmo Audrey) a Nathana rád do Havenu vrátil a vyzýval tvůrce, aby pro jeho postavu nějaký ten štěk našli. Stalo se. Steve Lund se vrátí v druhé části páté řady.

Na koho se těšíte nejvíc? Sexy doktorku, zakoukaného Dwighta, ostříleného vojáka, nebo ztraceného syna?

Diskuze /2

tigy

No, bola som zvedavá, kedy sa tam tá avizovaná doktorka objaví a myslela som si, že s ňou bude mať techtle-mechtle Duke, Dwighta by som teda netipovala :)

31.10.2014 | 18:40:15
Ují

mě teda doktorka přišla taková nemastná neslaná… ve srovnání s Jennifer.

3.11.2014 | 13:48:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Reklama