Haven (Městečko Haven) S kým se seznámíme v páté řadě a kdo už se nevrátí?

S kým se seznámíme v páté řadě a kdo už se nevrátí?

S kým se seznámíme v páté řadě a kdo už se nevrátí?

Jak už to u seriálů většinou bývá, i v páté řadě Havenu nás čekají změny v osazenstvu seriálu. Ve čtvrté řadě přibyla k obyvatelům Jennifer, údajná schizofrenička, jejíž hlasy se nakonec ukázaly býti hlasy ze stodoly a William, který se zdál býti Audreyiným zachráncem, ale nakonec se spíše stal její zkázkou. Což ovšem nic nemění na tom, že je stále jednou z mých oblíbených postav.. A na jaké změny se tedy můžeme těšit, nebo pro ně plakat, nyní?


1 0
21.8.2014

V páté řadě se přidá k osazenstvu Havenu herečka Laura Mennell, kterou znáte například ze seriálu stanice Syfy Alphas. Zahraje si brilantní a překrásnou epidemioložku, doktorku Erin Reidovou z Centra pro kontrolu nemocí, která se obává, že naše městečko je na pokraji smrtící virové nákazy.

Doktorka Reidová je světová vědkyně, která se soustředí na zkoumání nemocí, které trápí lidstvo. Je to někdo, s kým se musí počítat, jak Audrey, Nathan a Duke brzy zjistí. A zatímco Dwight bude pracovat přesčas, aby udržel tajemství Havenu skryté, Erin nevědomky odhalí genetické znaky nalezené pouze u problémových lidí. Mohlo by to znamenat, že lék je za rohem?


A jedna špatná zpráva pro všechny fanoušky Jennifer, potažmo Jennifer a Dukea – vypadá to, že Emma Lahana se do seriálu nevrátí. Prozradil to na svém Twitteru Eric Balfour. 

Nikdo není smutnější než já, že se Emma Lahana nechce vrátit do seriálu, ale musí udělat to, co je nejlepší pro její rodinu.

A další špatná zpráva pro fanoušky Williama, kterého ztvárnil Colin Ferguson, mezi které rozhodně patřím i já, Williama už podle dostupných informací v seriálu neuvidíme.

Budou vám odejivší postavy chybět? Koho máte v Havenu nejradši? Jak podle vás zamíchá kartami doktorka Riedová?

Diskuze /5

Lukrécie

To si ze mě snad dělají legraci … Jenifer je moje oblíbená postava … Jestli tam fakt nebude, tak mě asi klepne … béééé … chudák Duke, lituji ho …

21.8.2014 | 10:50:40
zuzulik

William tam nebude, ale vždyť má tvořit zlou dvojici spolu s Audrey, to jsem zvědavá, jak to vymyslí, že se tam už neukáže.

#4 Milenka
21.8.2014 | 16:19:59
tigy

Ale nie, Jennifer som mala rada :( Veru, chudák Duke :( Doktorka vyzerá fajn, tak uvidíme…

21.8.2014 | 17:12:34
Milenka

#2 zuzulik: O tom jsem nikde nečetla, že by spolu měli tvořit nějakou zlou dvojici nebo tak.. Nemáš nějaký zdroj, kde jsi to viděla, ráda bych to případně na web přidala. Nicméně si moc neumím představit, jak by ho dostali zpátky z oné alternativní reality, či kam ho to vlastně poslali..

webmaster
22.8.2014 | 15:32:54
Zizas

William,,, môj šerif??? Ale no taaak, Skončila Eureka, a teraz už nebude hrať ani tu?? :( :( A Jennifer, taka super postava… Ale no, to radšej tých starých bratoch kopnuť do predele, ale ich :/

19.9.2014 | 21:18:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...