Haven (Městečko Haven) This is the end, you know...

This is the end, you know...

This is the end, you know...

No tak závěr čtvrté řady Havenu mě nechal sedět s otevřenou pusou dobrých pět minut, než jsem to celý vstřebala. Čekala jsem leccos, a po těch různých spoilerech by mě fakt neuspokojilo jen tak něco, ale přesto jsem po konci dílu zůstala jen nevěřícně koukat a pořád se to snažím zpracovat.


0 0
14.12.2013

Jeden mrtvý, jeden skoro mrtvý, jeden ztracený fyzicky a druhý ztracený psychicky. Celá myšlenka Havenu jako takového obrácená vzhůru nohama. Všechno to, co jsme znali a čekali, je po poslední epizodě pryč a začíná zcela nová éra. Jestli po tomhle seriál nedostane další řadu, tak budu snad ještě víc frustrovaná, než když na Syfy ukončili mojí další srdcovku Sanctuary.

Čtvrtá řada Havenu jako taková mě, jak už jsem tu mockrát zmiňovala, nadchla. Naprosto mě nadchla a seriál v mých očích stoupl o několik příček. Zamilovala jsem si Colina v roli Williama a i Jennifer a její sbližování se s Dukem se mi hodně líbilo. Nečekala jsem, co přišlo a závěr mě nechal napnutou jako strunu a vážně bych si přála, aby čtvrtá řada měla ještě dalších deset dílů, abych teď nemusela čekat skoro rok na další řadu a to jen v případě, že vůbec přijde..


A co té smršti říkáte vy?

Diskuze /5

tigy

No, jednoducho nechápem! Pustila som si ten koniec trikrát a aj tak tomu nechcem veriť… Nathan stratil Audrey (obrazne) a Duke Jennifer (doslova). Nečakala som, že by Jennifer mohla zomrieť, mala som ju rada a k Dukovi sa hodila… Chudák Duke, vychytal zase to najhoršie, na začiatku nutnosť opäť zabiť + tie vedľajšie následky znovunadobudnutia potiaže + smrť Jennifer… Nuž, dúfam, že ďalšia séria určite bude, lebo toto by bolo hrozné zakončenie seriálu!

15.12.2013 | 22:15:29
Amayane

Poslední tak tři díly se mi vůbec nelíbí.. Tahle série byla bezpochyby napínavá jako struna, ale děj je tragický a nemám z něj nic jiného než špatný pocit (ne kvalitou, ale celkově obsahem, trápí mě, co se tam děje).. Tušila jsem, jak to dopadne s Audrey, a hrozně mě to štve, stejně tak Nathana je mi líto, protože když se v této sérii konečně dají tak nějak dohromady (a já měla aspoň na malou chviličku ten pocit zadostiučinění, že konečně), přijde si zase někdo, kdo jim to pohnojí.. a že tentokrát to vypadá, že docela trvale.. ale nejvíc je mi teda líto Dukea, ten to chudáček odnesl nejvíc, hlavně mi stále nějak nedochází to s tou Jennifer.. Rozhodně jsem nečekala, že ten, kdo zemře, bude ona.. Určitě nechci, aby tímto ten seriál končil, protože doufám v další pozitivní obrat, ale popravdě jsem teď tak znechucená, že by se mi do dalšího dílu v brzké době asi ani nechtělo..

16.12.2013 | 16:45:58
Lukrécie

Do tedka tomu nemůžu uvěřit ..... Jenifer nemůže být mrtvá … ne to prostě nejde … a chudák Duke, tak moc ho liktuji. Samozřejmě mě naštval william a přesto s ním tak trochu soucítím. A ta Mara mě úplně naštvala. Mohla by tam být zase Audrey. Ale ty zvraty tam … to miluju :-)

18.12.2013 | 19:28:39
DixiePixie

tak nevím, jestli mám být nadšená z toho všeho, co se tam stalo (protože to vymysleli fakt dobře) a nebo naštvaná, že tam nebude „stará“ Audrey, která celý ten seriál tvoří tím, jaká je a místo ní tam bude Mara, kterou nesnášim. Každopádně doufám, že bude další série ;)

26.12.2013 | 0:38:42
blacken

Musím říct, že jsem minimálně poslední tři díly fandila Williamovi a tak doufám, že se v další sérii vrátí. Nathan mě neskutečně štve a spolu s Audrey byli celkem k nesnesení, takže bych v tomhle ohledu Maru uvítala. Nathanova jistota, že je to on, kdo Audrey zná – přestože o ní neví v podstatě nic, mě docela pobavila, doufám, že mu ji vyvrátí (pokud bude nová série). A doufám, že to Duke přežije, Jennifer jsem nijak zvlášť ráda neměla, její postava šla dost mimo mě, ale byla by jí škoda.

29.12.2013 | 3:29:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...