Haven (Městečko Haven) V jakém stavu se v 5. řadě nacházejí naši oblíbenci?

V jakém stavu se v 5. řadě nacházejí naši oblíbenci?

V jakém stavu se v 5. řadě nacházejí naši oblíbenci?

Dnes si můžete přečíst něco o tom, v jakém rozpoložení a situaci nalezneme na začátku páté řady naše oblíbené trio – Audrey, Nathana a Dukea. Také se dozvíte, co prozradil k možnosti toho, že by se jednalo o poslední řadu Havenu, Eric Balfour.


0 0
17.8.2014

Jak všichni víme, čtvrtá řada Havenu skončila tím, že William je hozen do „svého vesmíru“, Jennifer padá k zemi, nespíš mrtvá, Duke je na pokraji smrti důsledkem všech těch potíží, které vstřebal a Audrey, jak ji známe, mizí a nahrazuje ji Mara, které podle všechno nebude žádný andílek..

A kde se nacházíme v páté řadě?
Když se letos na podzim (konkrétně 11. září) seriál vrátí, Havenští ochránci jsou vrženi do neprobádaných vod: Duke je tikající bombou, bojuje, aby zkrotil všechny ty potíže které v sobě nyní má, zatímco Nathan čelí strachu, že Audrey – žena, pro jejíž záchranu tak zoufale bojoval – by mohla být pryč navěky.


A co prozradil ke konci / pokračování Havenu další řadou Eric Balfour?
Bude pátá řada Havenu poslední?
„Je to dost možné,“ odvážil se vyslovit Eric Balfour. „Nikdo to sice neřekl, ale díváme se na to tak.“ K tomu dodává, že nejmíň jeden z producentů „slíbil, že natočí dva konce,“ jeden z nich nabídne řádné zakončení. Jak Balfour vysvětluje, „Autoři jsou toho názoru, že v televizních seriálech není často možnost vidět řádné zakončení, takže vědomí, že máme možnost tohle naplánovat – a máme na to (dle délky) dvě řady, abychom tak učinili, není to zítra – Vlastně jsem toho názoru, že doufám, že to uděláme, protože bych moc rád dal fanouškům skutečný konec a seriál tak uctil.“

Jaký v téhle řadě čekáte vývoj? Ohledně postav, děje…?

Já osobně jsem dost zvědavá na zlou Audrey, to by mohlo být poměrně zábavné – doufám, že jí tvůrci dají pár vtipných hlášek, kterými by mohla stírat zbytek osazenstva.. Stejně tak mě bude určitě bavit utrápený Nathan, který je v podstatě zpátky tam, kde byl na začátku řady předchozí – přesvědčený, že jsou si s Audrey souzeni a přesto sám.. A jako velká fanynka Dukea jsem hodně zvědavá, co čeká jeho. Jak se bude prát s opět získanými potížemi, novou situací v Havenu…

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...