Haven (Městečko Haven) V následujících epizodách uvidíme...

V následujících epizodách uvidíme...

V následujících epizodách uvidíme...

Dalších dvou epizod seriálu Haven se dočkáme již zítra v noci a dnes si můžete přečíst, co se bude odehrávat v prvních pěti epizodách. Duke, ač nechtěně, srovnává Haven se zemí, věci se sypou a opět se seriál nese ve snaze zachránit malebné městečko před potížemi. Detaily si přečtěte uvnitř.

5 0
7.10.2015

Epizoda čtrnáctá New World Order
Dwight se snaží v Havenu udržet pořádek poté, co Dukeovy potíže rozpoutají chaos po celém městě. V tu samou chvíli Audrey a Charlotte spolupracují ve snaze odehnat záhadnou mlhu, která všechny uvězní v Havenu.

(Foto: Syfy)


Epizoda patnáctá Power
Zoufalé podmínky v Havenu způsobí, že jsou obyvatelé vyděšení, díky čemuž je pro Dukea těžké se kontrolovat. Mezitím Nathan sestavuje pracovní skupinu, která má za úkol obnovit dodávky elektřiny ve městě. Audrey se snaží skoncovat s potížemi jednou pro vždy.

(Foto: Syfy)

Epizoda šestnáctá The Trial of Nathan Wuornos
Dwight a Charlotte se snaží očistit Nathanovo jméno, když ho občané Havenu postaví před soud. Doufajíce, že mu koupí trochu času, bratři Teaguesovi celou akci v soudní síni řídí, zatímco Audrey pokračuje ve své snaze vyřešit problémy s temnotou.

(Foto: Syfy)

Epizoda sedmnáctá Enter Sandman
Dwight a Charlotte se snaží osvobodit Audrey ze spárů písečného muže, než ji ve své mysli uvězní navždy. Duke se mezitím snaží pomoci hledači temné strany Sethu Byrneovi obnovit jeho vzpomínky na Haven.

Epizoda osmnáctá Wild Card
Charlotte a Audrey pracují na novém plánu, zatímco Duke a Nathan vyšetřují hrozbu a Teagueovi se snaží identifikovat sériového vraha.

Líbí se vám nastíněný vývoj? Těšíte se na dvojnásobnou nálož Havenu?

Diskuze /2

Lucova

to channina: budeš, prosím, překládat i druhou polovinu 5. série ?

#2 FaNTa
10.10.2015 | 16:40:46
FaNTa

#1 Lucova: Určitě ju bude překládat ;)

11.10.2015 | 9:02:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Reklama