Haven (Městečko Haven) Známe názvy a obsah prvních epizod čtvrté řady

Známe názvy a obsah prvních epizod čtvrté řady

Známe názvy a obsah prvních epizod čtvrté řady

Budeme po tom všem, co se stalo ve finálové epizodě, vídat stále stejný Haven, nebo se bude jednat o zcela nové město? Bude se příběh stále točit kolem Audrey?

To si můžete přečíst uvnitř článku, stejně jako popisy prvních tří epizod čtvrté řady.


1 0
26.8.2013

„V úvodní epizodě čtvrté série bude město procházet velmi závažnými porodními bolestmi,“ prozradili výkonní producenti Matt McGuinness a Gabrielle Stanton. „Samozřejmě, že zde Audrey stále bude – Haven a Audrey jsou neúprosně spjati – ale je to složité spojení. Skutečnou otázkou je: Kdo je Audrey? Odkud přišla? Koho skutečně miluje? A tímto se budeme zabývat většinu čtvrté řady!“


A co nás čeká v jednotlivých epizodách?

1. epizoda „Fallout“
Šest měsíců po konci minulé řady je Duke vyhozen ze stodoly – bez Audrey a je zachráněn Jennifer, mladou ženou se záhadným spojením s tímto městem, ve kterém nikdy nebyla, s Havenem.
Jak jsme vás již informovali, Jennifer, kterou si zahraje Emma Lahana, je bývalá schizofrenička, kterou do Havenu přivede to, že začne slyšet divné hlasy, které se ukáží býti hlasy skutečných problémových lidí v Havenu. Jennifer a Duke se spolu také romanticky zapletou.


2. epizoda „Survivors“
Jak jsou po Havenu odkrývána ohořelá těla, Duke musí přimět Nathana, aby se, místo na hledání Audrey, zaměřil na vyřešení tohoto případu. Audreyin osud mezitím spočívá v Jenniferiných rukách a tom, jak se vyrovná se svými vlastními potížemi.

3. epizoda „Bad Blood“
Nathan a Dwight se snaží najít potíž, která stojí za sérií mrtvol, předtím, než bude prolita další krev. Mezitím musí Duke přesvědčit svého nevlastního bratra, aby opustil Haven dřív, než se dozví o potíži jejich rodiny.
Jak jsme vás již informovali, Dukova odcizeného bratra Wada si zahraje Christian Camargo a Wade je okouzlující, prohnaný a lehce nevyzpytatelný, úspěšný a dobrácký obchodník, který je ve své oblasti na vrcholu. Nicméně je Crocker skrz na skrz a mohl by se nechat strhnout rodinným tajemstvím, které by mohlo být jeho zkázou.

4. epizoda se bude jmenovat Lost and Found – Mohlo by se možná jednat o epizodu, kde se Audrey vrátí?

7. epizoda se bude jmenovat Lay Me Down.

Tak co tomu říkáte? Nějaké konspirační teorie? Podělte se s námi o své názory..

Diskuze /2

RoseBlaken

No, tak jsem na to zvědavá :D

1.9.2013 | 18:03:43
Bernea

Už se těším :)

3.9.2013 | 15:23:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...