Haven (Městečko Haven)
88/100 - 53×

Haven(Městečko Haven)

Haven je seriál od stanice Syfy, založený na románu The Colorado Kid od známého autora Stephena Kinga. Seriál sleduje agentku Audrey Parkerovou, která přijíždí do malého městečka Haven za běžným případem. Z obyčejného případu se však stává něco jiného a Audrey je vtažena do středu prapodivného dění, za které mohou obyvatelé Havenu. Haven totiž už dlouhá léta slouží jako útočiště lidem s nadpřirozenými schopnostmi.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Romantický
hrají
Emily Rose (Audrey Parker), John Dunsworth (Dave Teagues), Eric Balfour (Duke Crocker), Lucas Bryant (Nathan Wuornos), Richard Donat (Vince Teagues)

Haven

Agentku FBI Audrey Parkerovou (Emily Rose) přivádí případ do malebného městečka Haven v Maine. V té chvíli ještě netuší, že jí tato návštěva navždy a nenávratně změní celý život. Toto na první pohled normální městečko skrývá obrovské tajemství. Za řadou úniků plynu, výkyvů počasí, prapodivných úmrtí a dalších nevysvětlitelných úkazů se totiž neskrývá pouhá smůla. Je to způsobeno tím, že Haven je již po celé generace útočištěm lidí s nadpřirozenými schopnostmi, nebo jak jim říkají v Havenu Potížemi.

A ukazuje se, že Audrey má zvláštní schopnost těmto lidem pomoci a zlepšit život v Havenu. Když toto Audrey zjišťuje, nemá ovšem nejmenší tušení, jak moc nakonec s celou situací bude propojena, nebo že toto není její první návštěva v Havenu.


Audrey v Havenu samozřejmě zůstává i po vyřešení případu, sbližuje se s jeho obyvateli, policistou Nathanem Vuornosem (Lucas Bryant), průšvihářem Dukem Crockerem (Eric Balfour), či redaktory místního plátku Haven Herald Vincem (Richard Donat) a Davem (Josh Dunshworth) Teaguesovými a místním „údržbářem“ Dwightem Hendricksonem (Adam Copeland).

Seriál natočený podle románu Stephena Kinga The Colorado Kid byl u diváků velmi úspěšný a právě z toho důvodu se dočkal pěti řad. Po páté řadě byl seriál ukončen.

Nejste si stále jisti, že Haven je ten pravý seriál pro vás? Pak se nechte přesvědčit následující upoutávkou.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Anmatra

Zvláštní vyřešení s éterem. Jinak pěkná krimi.

13.8.2019 | 22:01:39
pikaia

Jo dobrý seriál. Nejlepší postava Duke.

29.12.2016 | 19:11:52
fefina

hezká pohádka a Duke je dokonalý :)

15.9.2013 | 13:44:57
makishek

ale jo, docela dobrý průměr..

6.8.2013 | 12:54:15

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama