Haven (Městečko Haven)
88/100 - 53×

Haven(Městečko Haven)

Haven je seriál od stanice Syfy, založený na románu The Colorado Kid od známého autora Stephena Kinga. Seriál sleduje agentku Audrey Parkerovou, která přijíždí do malého městečka Haven za běžným případem. Z obyčejného případu se však stává něco jiného a Audrey je vtažena do středu prapodivného dění, za které mohou obyvatelé Havenu. Haven totiž už dlouhá léta slouží jako útočiště lidem s nadpřirozenými schopnostmi.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Romantický
hrají
Emily Rose (Audrey Parker), John Dunsworth (Dave Teagues), Eric Balfour (Duke Crocker), Lucas Bryant (Nathan Wuornos), Richard Donat (Vince Teagues)

Postavy

 • Duke Crocker

  Duke Crocker

  Ačkoli se Duke navenek jeví jako svobodomyslný člověk, který žije nenápadným životem na své lodi, je zřejmé, že jeho chování může skrývat mnohem temnější minulost. Duke je prostě potížista. Ve volném čase pašeruje alkohol a provozuje bar. Je to ten typ, který se na ženu podívá a dámy tají.

  Sezóny 5
  2010 - 2014
 • Audrey Parker

  Audrey Parker

  Audrey Parkerová je chytrá a sebevědomá agentka FBI, která nezná svou minulost. Přijíždí do malého městečka Haven vyřešit vraždu a netrvá to příliš dlouho a její přirozená zvědavost jí dostane do centra podivného dění v tomto zvláštním městečku, které, jak se ukazuje, je již dlouhá léta útočištěm pro lidi, kteří jsou postiženi s pozoruhodnou řadou nadpřirozených schopností.

  Sezóny 5
  2010 - 2014
 • Nathan Wuornos

  Nathan Wuornos

  Nathan žije pod dohledem svého otce, který je v Havenu náčelníkem policie, až do jeho smrti. Má klidnou povahu, která se často střetává s tou Audreyinou, což z nich dělá perfektní partnery. Když se ve městě začnou dít podivné události, je Nathan obvykle klidný a vyrovnaný.

  Sezóny 5
  2010 - 2014
 • Vince Teagues

  Vince Teagues

  Vince Teagues a jeho bratr Dave jsou majitelé a redaktoři deníku The Herald Haven, novin, které po desetiletí zaznamenávají historii Havenu. Jsou základní pamětí tohoto města, informují o všem, co se v tomto městě stalo a vědí o všem, co se kde šustlo. Tito bratři oslavují Haven, ale jen proto, aby zakryli děsivé pravdy, které jsou s Havenem spojené.

  Sezóny 5
  2010 - 2014
 • Dave Teagues

  Dave Teagues

  Spolu se svým bratrem Vincem je Dave nedílnou součástí Havenu, pohybuje se kolem a viděl všechno po celá desetiletí jako spolumajitel a spoluvydavatel Haven Herold. Stejně jako Vince si je i Dave velmi dobře vědom toho, co je v tomto městě skutečně možné a spolu dlouhodobě pomáhají zakrýt Potíže, udržet je pod pokličkou a zachovat zdání, že Haven je jen dalším idylickým přímořských městečkem. A přesto se tito dva velmi zajímají o nadpřirozeno, ač se zdají zcela normální.

  Sezóny 5
  2010 - 2014

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama