Haven (Městečko Haven) Chystá se Duke všechno vzdát?

Chystá se Duke všechno vzdát?

Chystá se Duke všechno vzdát?

Zdá se, že příští epizoda Havenu zavede Dukea na pár pěkně temných míst a vypadá to, že náš, tedy minimálně můj, oblíbenec již nebude chtít více bojovat… Připomeňte si jeho cestu seriálem a podívejte se na promo video a ukázku k jedenácté epizodě.


1 0
19.11.2014

Z nuly hrdinou – tak by se dala charakterizovat Dukeova cesta seriálem.

Z počátku to byl floutek starající se jen sám o sebe, pašující, co mu přišlo pod ruku a o ostatní se zrovna moc nezajímal. Ale pak nejen jemu, ale i celému Havenu vstoupila do života Audrey Parkerová a všechno změnila. Z Dukea se stal nejen lepší člověk a pro mě nejoblíbenější postava Havenu, stal se také záchranným kruhem Audrey, přítelem člověka, se kterým se neměli rádi už od střední, Nathana, a také takovou neoficiální součástí Havenské policie.


Nikoho určitě nepřekvapilo, že si vyvinul jisté romantické city ke své hrdince Audrey a vzhledem k povaze seriálu, ta jeho city samozřejmě neopětovala. I když ho milovala, milovala ho jen jako přítele. Ač osobně si myslím, že nebýt Nathana, tak jsou tihle dva jasní…

Během seriálu jsme Dukea neviděli investovat čas a energii do nějakého dlouhodobějšího vztahu, dokud ve čtvrté řadě nepřišla Jennifer, kterou paradoxně Duke poznal díky Audrey a jejich zoufalému pátrání po ní. Duke a Jennifer vytvořili sympatický páreček, ovšem jejich štěstí jim nevydrželo dlouho, jelikož Jennifer nepřežila snahu zbavit se Mary.

A nyní, v páté řadě to stále více vypadá, že by nás mohlo čekat pár zajímavých chvilek mezi Dukem a Marou, což potvrzuje i následující promo a ukázka z jedenácté epizody Havenu nazvané Reflections.

Thumbnail Play icon

Těšíte se na příští epizodu? Komu v seriálu nejvíc fandíte?

Diskuze /1

Kris23

Těším se, těším…Duke a Mara, hm…dalo se to očekávat… ačkoli je od začátku mým oblíbencem Nathan, musím připustit, že z Duka se vyklubal daleko zajímavější člověk, Nathan si jede pořád to svoje. No uvidíme co bude dál…

19.11.2014 | 21:46:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...