Hawkeye
86/100 - 85×

Hawkeye

Clint Barton, který se proslavil jako hrdina Hawkeye, se věnuje tréninku mladé Kate Bishop, aby z ní udělal tu co možná nejlepší lučištnici. Kromě toho příběh sleduje Clintovu minulost v době, kdy vystupoval pod přezdívkou Ronin.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Jeremy Renner (Hawkeye), Hailee Steinfeld (Kate Bishop), Alaqua Cox (Maya Lopez), Aleks Paunovic (Ivan Banionis), Tony Dalton (Jack Duquesne), Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Fra Fee (Kazi Kazimierczak), Florence Pugh (Yelena Belova), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Never Meet Your Heroes

  S01E01: Never Meet Your Heroes

  Poznáváme mladou Kate Bishop, která se po smrti svého otce snaží žít nejnormálnější život. Problém je ale její matka, která se po krátké známosti hodlá provdat. Kate se tak dostává do tajných intrik kriminálního podsvětí, kdy zničehonic přijde k obleku Ronina. A zde začínají potíže.

  24.11.2021
  48 minut
 • S01E02: Hide and Seek

  S01E02: Hide and Seek

  Clint tuší, že Vánoce s dětmi nemusí stihnout. Proto je posílá domů, zatímco on v New Yorku zůstane. Barton se vydává najít ztracený Roninův kostým. Kate Bishop se mezitím snaží vyslídit nové informace z tajemného snoubence její matky. Oba se ale dostávají do velkých potíží.

  24.11.2021
  50 minut
 • S01E03: Echoes

  S01E03: Echoes

  Poznáváme mladou Mayu. Ta měla těžké dětství, je hluchoněmá a navíc její otec byl zabit Roninem. Maya si tak dává za cíl Ronina vystopovat. A když se někdo v New Yorku prohání v jeho kostýmu, je to jasný impulz, že má Maya zasáhnout. Zároveň hledá spojitost Ronina a Hawkeye.

  1.12.2021
  42 minut
 • S01E04: Partners, Am I Right?

  S01E04: Partners, Am I Right?

  Hawkeye nalézá stopu na Jacka, který je zapojen do praní špinavých peněz s Teplákovou mafií. Nejdříve ale musí vyřešit jeden osobní problém. Když se ale na něj vrhne, čelí zároveň jednomu neznámému bojovníkovi, jehož bojový styl poznává z minulosti.

  8.12.2021
  39 minut
 • S01E05: Ronin

  S01E05: Ronin

  Yelena vypátrá Kate, které vysvětluje, proč jde právě po Clintu Bartonovi. Ten se mezitím snaží přesvědčit Mayu, o co mu tehdy šlo, když zabíjel jejího otce. Ta se tak dostává do zajímavé hry se svými lidmi, kdy už neví, komu má věřit. Kate se rozhoduje, zda všeho nechá být nebo se stane hrdinou.

  15.12.2021
  43 minut
 • S01E06: So This Is Christmas?

  S01E06: So This Is Christmas?

  Kate se dozvídá pravdu o své matce. Hawkeye a Kate čelí obrovské přesile Teplákové mafie, ovšem najdou nečekané spojence. Do všeho se ovšem přimíchává Yelena a Maya, které chtějí udělat tlustou čáru za svou minulostí. Král podsvětí se ukazuje a chce opět nadvládu nad celým New Yorkem.

  22.12.2021
  1 hodina

Stav titulků

Epizoda S01E06: So This Is Christmas?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Je po Vánocích i po Silvestru, nyní už každý musel vidět seriál Hawkeye, takže můžeme zvesela probrat jeho klady a zápory. Jak už je u nás zvykem i my jsme se vrhli do hodnocení tohoto seriálu. Jak moc se vám líbil příběh Clinta Bartona a Kate Bishop v jejich samostatné sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Zdá se, že nás čekají další komiksové žně. I když se nám představují stále nové a nové postavy, které budou zatápět naším hrdinům, naštěstí tu máme i návrat starých známých ze seriálů, které jsme měli již několik let jako odepsané. Velký chlapák Kingpin se vrací na scénu.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama