Hawkeye
87/100 - 76×

Hawkeye

Clint Barton, který se proslavil jako hrdina Hawkeye, se věnuje tréninku mladé Kate Bishop, aby z ní udělal tu co možná nejlepší lučištnici. Kromě toho příběh sleduje Clintovu minulost v době, kdy vystupoval pod přezdívkou Ronin.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Jeremy Renner (Hawkeye), Hailee Steinfeld (Kate Bishop), Alaqua Cox (Maya Lopez), Aleks Paunovic (Ivan Banionis), Tony Dalton (Jack Duquesne), Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Fra Fee (Kazi Kazimierczak), Florence Pugh (Yelena Belova), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk)

Existuje tu nějaká šance, že se v seriálu objeví Kingpin?

Existuje tu nějaká šance, že se v seriálu objeví Kingpin?

Naděje umírá poslední. Máme za sebou dvě epizody a stále je tu šance, že se dočkáme jednoho velkého překvapení. Fanoušci si to pochopitelně přejí a již vymýšlí teorie. Navíc v době vysílání seriálu bude mít premiéru i Spider-Man: No Way Home, takže těch pojítek by mohlo být více.

16 0
30.11.2021

Teorie nesmí chybět k žádnému MCU seriálu. Jen si vzpomeňte na teorie u WandaVision, kdy mnozí spekulovali, že hlavním záporákem bude Mephisto, dokonce někteří viděli v jednotlivých dílech i náznaky na něj, ale nakonec z toho nic nebylo. Jak to bude teď, tak to se dozvíme již brzy. Do konce seriálu zbývají čtyři epizody.

Se seriálem Hawkeye je nejvíce spojený právě Wilson Fisk alias Kingpin. Fanoušci by si pochopitelně přáli, aby se do role vrátil Vincent D'Onofrio, kterého znají již ze všech tří řad seriálu Daredevil. V našem seriálu se navíc vyskytuje Tracksuit mafia, na kterou by mohl být napojen právě Kingpin. A to pochopitelně není vše.


(Tak co, objeví se? Foto: Disney,+)

Již brzy se v seriálu objeví Alaqua Cox v roli Echo, kterou v komiksech adoptoval právě Wilson Fisk. Ty pojítka tady tedy stoprocentně jsou. Ale co si budeme říkat – tentokrát jsou o dost menší, než třeba v případě WandaVision. Tam sice byly vypracované teorie, které skvěle pasovaly na seriál, a nakonec z toho taky nic nebylo. Tak třeba budeme šťastnější tady my, i když zatím naprosto tápeme ve tmě.

Je tu ale ještě jedna drobnost, která by mohla hrát seriálu do karet. V době vysílání seriálu bude mít premiéru i očekávaný snímek Spider-Man: No Way Home, u kterého se spekuluje, že se ve filmu objeví Matt Murdock s tváří Charlieho Coxe. Pokud by se tvůrcům podařilo smíchat do filmu i do seriálu v jednom týdnu oba herce z Netflixu, tak by to bylo něco.

Pro zajímavost dodáváme, že třetí a čtvrtá epizoda budou nejkratší v celé sérii. Dohromady mají mít obě pouze osmdesát minut i s výslednými titulky a případnými potitulkovými scénami. Naopak pátá a šestá epizoda budou patřit k těm delším, ale jelikož to už půjdeme do finále, není se čemu asi divit. Na závěr přikládáme docela nepovedenou fotku, jak by mohl Vincent D'Onofrio vypadat jako Kingpin v našem seriálu.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /1

LAZARUS111

No v MCU sa objaviť má.

1.12.2021 | 6:29:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E06: So This Is Christmas?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Je po Vánocích i po Silvestru, nyní už každý musel vidět seriál Hawkeye, takže můžeme zvesela probrat jeho klady a zápory. Jak už je u nás zvykem i my jsme se vrhli do hodnocení tohoto seriálu. Jak moc se vám líbil příběh Clinta Bartona a Kate Bishop v jejich samostatné sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Zdá se, že nás čekají další komiksové žně. I když se nám představují stále nové a nové postavy, které budou zatápět naším hrdinům, naštěstí tu máme i návrat starých známých ze seriálů, které jsme měli již několik let jako odepsané. Velký chlapák Kingpin se vrací na scénu.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama