Hawkeye
0/100 - 0×

Hawkeye

Clint Barton, který se proslavil jako hrdina Hawkeye, se věnuje tréninku mladé Kate Bishop, aby z ní udělal tu co možná nejlepší lučištnici. Kromě toho příběh sleduje Clintovu minulost v době, kdy vystupoval pod přezdívkou Ronin.

USA | 2021 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
redaktoři
tom99


Potitulková scéna Black Widow připravila skvělou půdu pro seriál Hawkeye

Potitulková scéna Black Widow připravila skvělou půdu pro seriál Hawkeye

Seriál Hawkeye dorazí ještě během letošního roku a nyní máme pořádný důvod se na něj začít těšit. Pokud už jste viděli Black Widow, tak jistě víte proč. Pro ty, co film ještě neviděli, tak tento článek prozatím vynechejte, protože obsahuje spoilery z potitulkové scény filmu.

15 0
23.7.2021

Již pár měsíců víme, že se v našem seriálu má objevit Florence Pugh, která si zopakuje roli Yeleny. Až do této doby jsme ale netušili, v jakém kontextu se Yelena objeví. Nyní to víme. Yelena je naočkovaná od Valentiny Allegra de Fontaine. Ta jí napovídala, že za smrt její sestry Natashy může právě Hawkeye (zajímavou otázkou také je, jak na to Val přišla, pozn. red.). Yelena se tedy proti němu vydá.

Nevíme přesně, jak důležitou roli bude Yelena v příběhu mít. Nicméně tvůrci se nechali slyšet, že při psaní scénáře se pořádně vyřádili. Napsali až pět stran, který mapoval dialog mezi Yelenou a Clintem. Samozřejmě tak dlouhého rozhovoru se v seriálu nedočkáme a tvůrci následně přiznali, že byli nuceni pár pasáží zcela vyškrtnout. ¨


(Kdo vyhraje? Foto: Disney+)

V tuto chvíli zatím nevíme, zda se i v našem seriálu objeví právě Val, která se poprvé objevila v seriálu The Falcon and The Winter Soldier a následně v Black Widow (původní plán Kevina Feige byl ovšem takový, že to bude přesně naopak, pozn. red.). Když už jsme u Feige, tak ten zase prozradil, že v seriálu Hawkeye se dozvíme, zda Yelena přežila Thanosovo lusknutí.

Proč by pro nás měla být tato informace cenná, když víme, že i tak je Yelena naživu? Je to zřejmě kvůli tomu, že zpětně pochopíme motivaci Natashy z filmu Endgame. Tam se rozhodla obětovat se, aby tým Avengers mohl získat všechny kameny Nekonečna, a tím pádem by se naskytla možnost vrátit všechny zmizelé opět mezi živé. Je tak klidně možné, že Natasha přišla kvůli Thanosovi nejen o Yelenu, ale i o zbytek rodiny, která se nám představila v Black Widow.

Takto by dávalo mnohem větší smysl, proč si Natasha tak stála za svým a chtěla se obětovat namísto Bartona – chtěla udělat cokoliv, aby se vrátila její rodina, kterou před pár měsíci znovuzískala. Toto nebylo vysvětleno ve filmu Black Widow, tak doufejme, že právě seriál Hawkeye nabídne odpověď na tuto záhadu. Celé to jejich pošťuchování před Red Skullem by tak dávalo mnohem větší smysl.

Jste rádi, že se Yelena dále bude objevovat v MCU? A Jaké bude její setkání s Hawkeyem?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /6

PecaCZE

Však to dávalo největší smysl. Vzhledem k její minulosti co všechno provedla, celou dobu se snažila vykoupit a konat dobro. Zatímco Clint nic takovýho neprovedl a má opravdovou rodinu. I když je BW oblíbenější, tak právě její obětování dávalo větší smysl.

23.7.2021 | 16:26:31
Kal El

Hlavně black widow byla hrozná kravina. Film o tom jak si holky povídají. No doufám že Yelena nebude pokračovat dál a neposere seriál s Hawkeyem

24.7.2021 | 11:45:16
Lex Luthor

Mě štve, že ve filmu vůbec nevyužili Rosse, když už ho tam dali, aby bylo vůbec nějaké propojení s MCU filmy tak ho měli více využít a ne mu dát jen jednu scénu

24.7.2021 | 12:51:09
dovahkiin

Black widow, film který měl jediný důvod, a sice aby představil v podstatě náhradu Natashy.

#5 beat
24.7.2021 | 17:17:37
beat

#4 dovahkiin: dobré ráno :D

24.7.2021 | 17:58:16
PecaCZE

Taky film co se odehrává po Civil War, snad nikdo nečekal že se něco změní :D

24.7.2021 | 19:10:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama