Hawkeye
87/100 - 75×

Hawkeye

Clint Barton, který se proslavil jako hrdina Hawkeye, se věnuje tréninku mladé Kate Bishop, aby z ní udělal tu co možná nejlepší lučištnici. Kromě toho příběh sleduje Clintovu minulost v době, kdy vystupoval pod přezdívkou Ronin.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Jeremy Renner (Hawkeye), Hailee Steinfeld (Kate Bishop), Alaqua Cox (Maya Lopez), Aleks Paunovic (Ivan Banionis), Tony Dalton (Jack Duquesne), Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Fra Fee (Kazi Kazimierczak), Florence Pugh (Yelena Belova), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk)

Kazi Kazimierczak

Kazi Kazimierczak

Věrný přítel Mayi, který umí znakovou řeč. Kdysi pracoval i pro jejího otce, nyní plní první poslední i pro Mayu.

Sezóny 1
2021 - 2021

Celým jménem Kazimierz Kazimierczak, ale kvůli krkolomnému vyslovování mu všichni říkají jen Kazi. Kazi je dlouholetým přítelem Mayi Lopez Lopez, se kterou chodil na karate, když byl malý. Oba si následně dobře rozuměli a stali se z nich dobří přátelé. William Lopez, otec Mayi, pracoval pro Teplákovou mafii, kdy do svých služeb naverboval právě i Kaze.

Kazi umí znakovou řeč, což je také jeden z důvodů, proč si tak rozumí s Mayou. Po smrti Williama, který byl zabit Roninem, Kazi zůstává u Teplákové mafie a Maya nastoupí na místo svého otce. Sama ale ví, že za smrt jejího otce může právě Ronin. I když má své vlastní úkoly, je zahleděná až příliš do Ronina, kterého chce dopadnout. Kazi ji v tom pomáhá. Když se po New Yorku začne potulovat někdo v Roninově kostýmu, Kazi a Maya okamžitě zbystří.


Když je dopaden Hawkeye a Kate Bishop, Kazi je s Mayou společně vyslýchá a chtějí znát jejich spojitost s Roninem. Oba ale dokážou utéct. Kaziho následně navštíví sám Hawkeye, který se mu snaží domluvit, ať Mayu přesvědčí a ať Ronina pustí z hlavy. To, kam jí zavede tato cesta, ji pouze ublíží. Maya sice Kazimu naslouchá, ale pomsta ji zatemnila úsudek.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Takový otrapa na jedno použití, nu což, poskoci jsou potřeba všude :D účel splnil

1.1.2022 | 11:54:00
ori

Sympaťák, tiež som v ňom stále videl Kita Haringtona :D

webmaster
31.12.2021 | 23:04:15
Blackhand47XD

Lidl Kit Harington :)

webmaster, grafik
15.12.2021 | 10:30:33
tom99

Snad to nebude jen klasický poskok :-)

webmaster, grafik
10.12.2021 | 21:30:46

Stav titulků

Epizoda S01E06: So This Is Christmas?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Je po Vánocích i po Silvestru, nyní už každý musel vidět seriál Hawkeye, takže můžeme zvesela probrat jeho klady a zápory. Jak už je u nás zvykem i my jsme se vrhli do hodnocení tohoto seriálu. Jak moc se vám líbil příběh Clinta Bartona a Kate Bishop v jejich samostatné sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Zdá se, že nás čekají další komiksové žně. I když se nám představují stále nové a nové postavy, které budou zatápět naším hrdinům, naštěstí tu máme i návrat starých známých ze seriálů, které jsme měli již několik let jako odepsané. Velký chlapák Kingpin se vrací na scénu.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama