Hawkeye
87/100 - 75×

Hawkeye

Clint Barton, který se proslavil jako hrdina Hawkeye, se věnuje tréninku mladé Kate Bishop, aby z ní udělal tu co možná nejlepší lučištnici. Kromě toho příběh sleduje Clintovu minulost v době, kdy vystupoval pod přezdívkou Ronin.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Jeremy Renner (Hawkeye), Hailee Steinfeld (Kate Bishop), Alaqua Cox (Maya Lopez), Aleks Paunovic (Ivan Banionis), Tony Dalton (Jack Duquesne), Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Fra Fee (Kazi Kazimierczak), Florence Pugh (Yelena Belova), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk)

Wilson Fisk

Wilson Fisk

Král podsvětí, se kterým si není radno zahrávat, přichází na scénu, aby urovnat svinčík po svých poskocích.

Sezóny 1
2021 - 2021

Mafián a jeden z nejvlivnějších mužů nejen v New Yorku, ale i na celém světě. Wilson Fisk si za své roky plných nekalých operací v kriminálním podsvětí vydobyl přezdívku Kingpin a velký respekt. Není radno si s ním zahrávat, Kingpin má všude známé, podplacené policisty, soudce a na své straně má i ty, kteří se ho jen bojí, a proto pracují pro něj.

Wilson Fisk je jednou z největších nemesis bdělého strážce Daredevila. My se s ním ovšem setkáváme i tady v seriálu Hawkeye. Wilson Fisk je strýčkem Mayi Lopez, kterou sice svým zvrhlým způsobem miluje, nicméně v minulosti nechal zabit jejího otce. A Maya to samozřejmě vytuší. Fisk tak vysílá Kaziho Kazimierczaka, aby svou bývalou kamarádku Mayu zabil.


Sám Fisk ale nyní čelí několika jiným problémům. Eleanor Bishop neuposlechla jeho přímé rozkazy, a tak si s ní jde vyřídit účty. Eleanor ovšem zachrání její dcera Kate Bishop, která se s hrozivým Kingpinem utká. Ta ho dokáže alespoň omráčit a svou matku odvést do bezpečí. Znavený Kingpin následně utíká z místa činu, ale narazí na Mayu, která na svého strýce vystřelí z pistole. O osudu Kingpina aktuálně nevíme.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mirako

Absolutně mě nebaví.

26.2.2022 | 14:40:39
AzurovyAzure77

Ač jsem neviděl Daredevila a tudíž nemohu soudit, jak moc se podařilo „zachování“ jeho charakteru, tak na mě působil jako pořádný mafiánský boss, vděčná postava pro herce Vincenta D'Onofria, který v této roli září

1.1.2022 | 11:59:45
ori

Daredevila som nevidel, takže som jeho objavením nebol taký nadšený ako väčšina, ale bola to parádna postava, užíval som si s ním každú chvíľu a dúfam že ho ešte uvidíme. Len som sa musel zasmiať že Clint nemá problém s armádou mimozemšťanov alebo zlých robotov, ale obáva sa jedného tučného mafiána.

webmaster
31.12.2021 | 23:06:53
Basim

Fisk vs Punisher to by bylo Frank Castle by ho rovnou zabil a nesral se s ním.

29.12.2021 | 17:53:01
Lex Luthor

Nechte ho naživu prosím a ať je stejný, jako v Daredevilovi

27.12.2021 | 18:06:17
tom99

Jako postava skvělá, herecký výkon na jedničku, jen mám strach, co z něj v MCU udělají. Úvodní scéna byla fajn, ale přeci jenom ten souboj s Kate byl malinko přehnaný. Doufám, že se z něj nestane nový otloukánek a stále z něj půjde strach jako v Daredevilovi…

webmaster, grafik
26.12.2021 | 8:36:10

Stav titulků

Epizoda S01E06: So This Is Christmas?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Je po Vánocích i po Silvestru, nyní už každý musel vidět seriál Hawkeye, takže můžeme zvesela probrat jeho klady a zápory. Jak už je u nás zvykem i my jsme se vrhli do hodnocení tohoto seriálu. Jak moc se vám líbil příběh Clinta Bartona a Kate Bishop v jejich samostatné sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Zdá se, že nás čekají další komiksové žně. I když se nám představují stále nové a nové postavy, které budou zatápět naším hrdinům, naštěstí tu máme i návrat starých známých ze seriálů, které jsme měli již několik let jako odepsané. Velký chlapák Kingpin se vrací na scénu.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama