Heartbeat
80/100 - 9×

Heartbeat

Seriál sleduje osud doktorky Alex Panttiere, která je uznávanou odbornicí na transplantaci srdcí a jednou z mála žen v tomto oboru. Tvrdohlavá a nebojácná Alex vždy operuje za vlastních podmínek. Každý den se vypořádává s nabitým osobním životem, který se může zdát prací na plný úvazek. Zvládá nároky skeptické fakulty, svědomitých internistů a posouvá hranice medicíny do nových výšin. Seriál vznikl na motivy doktorky Kathy Magliato.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Melissa George (Alex Pantierrová), Shelley Conn (Millicent Patelová),

Heartbeat - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
suelin

A to já dávám 100%, protože se mi to líbí asi ze všech doktorských nejvíc. Ta hlavní postava je správně praštěná a asi by se nedostala tam, kde je, kdyby to byla tichá holčička v koutku. Možná je to House v ženském převleku .. ale House byl dobrý. A Alex má u mně plus bodíky za to, že je ženská :)

10.4.2016 | 16:11:55
McMike

Greg House v ženskom prevedení, v milostnom trojuholníku s kolegami, dvoma deťmi a ex-manželom, čo sa stará o deti ma kapelu a je gay. 50/50 možno sa to rozbehne, zatiaľ tomu zmätku niečo chýba …

31.3.2016 | 17:55:47
Lucifrid

Tak nějak váhám. Špatný to nebylo, ale dokonalý taky ne. Pár věcí mě na tom trochu vadí, ale mohla by z toho být příjemná pohodovka. Tak cca 70 %

webmaster, korektor
30.3.2016 | 17:22:50

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama