Heartbeat
83/100 - 8×

Heartbeat

Seriál sleduje osud doktorky Alex Panttiere, která je uznávanou odbornicí na transplantaci srdcí a jednou z mála žen v tomto oboru. Tvrdohlavá a nebojácná Alex vždy operuje za vlastních podmínek. Každý den se vypořádává s nabitým osobním životem, který se může zdát prací na plný úvazek. Zvládá nároky skeptické fakulty, svědomitých internistů a posouvá hranice medicíny do nových výšin. Seriál vznikl na motivy doktorky Kathy Magliato.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
hrají
Melissa George (Alex Pantierrová), Shelley Conn (Millicent Patelová),


Jak se herci připravovali na Heartbeat?

Jak se herci připravovali na Heartbeat?

Dave Annable a Melissa George, představitelé Pierce a Alex, odpovídali na otázku, zda byli někdy u operace, a jak se na své role připravovali. A protože další epizoda se vysílá až příští týden, prinášíme vám aspoň jejich odpovědi.


2 0
13.4.2016

Dave Annable se na roli připravoval tak, že na klinice sledoval lékaře při práci s pacienty, a potom sledoval i operaci. Sám o tom říká:

Byla celá žlutá a držela svého muže za ruku. Plakala a zbývaly jí týdny života. Stál jsem v té místnosti a bylo to hrozné, protože to bylo tak reálné. Dvě hodiny po odchodu z nemocnice mi ten doktor zavolal a řekl: „Našli jsme játra. Chcete sledovat operaci?“ Nikdy v životě jsem nic takového neviděl, a osm hodin jsem tam stál pozoroval, jak se chirurg změnil v Supermana a zachránil té dívce život. O dva týdny později mi poslal zprávu, že ji propouštějí z nemocnice.


Foto: NBC

Melissa George byla rovněž u operace. Byla to operace srdce staršího pacienta v Paříži. A ačkoli očekávala, že ji bude pozorovat jen z galerie, všechno bylo jinak.

Obvykle jste na galerii, ale tentokrát doktor řekl: „Převlékněte se a budete mi asistovat. A tak jsem téměř osm hodin stála vedle chirurga. Pacienta připravovali a pak poodstoupili a vytáhli pilu a já se zeptala: „Nebudete ho rozřezávat, že ne? A on jen řekl, „jak jinak bychom se dostali k srdci?“. A bylo to, víte, úžasné.

Počkala jsem, až ho zašili, a pak jsem musela spěchat domů se osprchovat, protože jsem byla pokrytá kostním prachem, a musela jsem na módní přehlídku.

Seděla jsem tam a dívala se na lidi v přední řadě a viděla jsem, jak jim pod košilemi tlučou srdce. Před pár hodinami jsem s tím doktorem držela srdce v dlaních a teď jsem si myslela „Vím, jak každý z vás vypadá tam uvnitř“.

Zdroj: mytakeontv/ news.com.au

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama