Heartstopper (Srdcerváči)
98/100 - 40×

Heartstopper(Srdcerváči)

Seriál sleduje příběh dvou studentů na chlapecké škole – nervózního homosexuála Charlieho a hráče rugby Nicka. Stanou se z nich přátelé a Charlie začíná brzy podléhat Nickově kouzlu, ale je přesvědčen, že u něj nemá šanci. Avšak láska dokáže překvapit a Nicka zajímá Charlie víc, než si oba uvědomují. Založeno na stejnojmenném grafickém románu od Alice Osemanové.

VB | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Joe Locke (Charlie Spring), Kit Connor (Nick Nelson), William Gao (Tao Xu), Yasmin Finney (Elle Argent), Corinna Brown (Tara Jones), Kizzy Edgell (Darcy Olsson), Tobie Donovan (Isaac Henderson), Rhea Norwood (Imogen Heaney), Sebastian Croft (Ben Hope), Cormac Hyde-Corrin (Harry Greene), Jenny Walser (Tori Spring), Olivia Colman (Sarah Nelson), Fisayo Akinade (Nathan Ajayi), Chetna Pandya (Priya Singh)

Heartstopper se dočkal dvojnásobné nadílky

Heartstopper se dočkal dvojnásobné nadílky

Dubnová novinka Heartstopper o dvou středoškolácích, kteří k sobě pocítí bližší pouto než jen přátelské, slaví na Netflixu velký úspěch a proto není divu, že mu tato služba nadělila prodloužení, a to rovnou pro další dvě série.

12 0
20.5.2022

Nový seriál Heartstopper, který je založen na stejnojmenném grafickém románu, se představil na Netflixu koncem dubna a ihned sklidil chválu jak u fanoušků, tak i u kritiků. Zejména je vyzdvihováno to, že se seriál velmi drží své knižní předlohy, a to nejen dějově, ale i pojetím a převedením „malůvek“ do reality, a stejně tak i svou reprezentací LGBTQ+ komunity.

Ačkoliv seriál nepatří k takovým hitům streamovací služby, které by na Netflixu dominovaly žebříčku, jako je to třeba v případě seriálůBridgerton či The Witcher, dokázal se seriál udržet několik týdnů v top desítce. Ke prospěchu mu ale je především fakt, že je jedním z nejlépe hodnocených netflixáckých seriálů a na Rotten Tomatoes si vysloužil hodnocení rovných 100% u kritiků a 98% u diváků. A úspěch jde vidět i na prodeji knižní série, který se enormně zvedl a aktuálně je první díl v Americe na vrcholu v žánru young adult fikce. Díky tomu všemu byl Netflix k seriálu tak hodný a schválil mu prodloužení nejen pro druhou sérii, ale rovnou i pro třetí, což je tah, který bývá u Netflixu raritou.

(Tato parta se vrátí ještě minimálně dvakrát. Foto: Netflix)

Alice Oseman, autorka knižní předlohy a rovněž scenáristka seriálu, bude v psaní scénáře pokračovat i v dalších dvou sériích. Sama se na sociálních sítích s novinkou o prodloužení pochlubila jak jinak, než svým uměleckým umem.

Zdroj: Deadline

Máte z dvojnásobného prodloužení radost?

Diskuze /2

bloody_maniac

nejlepší věc, co se mni kdy stala <3 <3 <3 miluju ten seriál, ty postavy i herce <3

20.5.2022 | 20:43:30
A1B2

A tomu jako někdo věří jo? :D

21.5.2022 | 21:55:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E08: Perfect

cz100%
DOKONČENO

Seriál můžete sledovat s českými titulky i na Netflixu.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Druhá série se bude zabývat i tématy jako asexualita a anorexie

Druhá série se bude zabývat i tématy jako asexualita a anorexie

Nová série nebude pojednávat jen o radostných věcech, jako jsou například užívání si nového vztahu či výlet s kamarády do zahraničí. Dojde totiž i na vážnější témata jako asexualita a problém s příjmem potravy a s tím spjaté psychické potíže.

Nejoblíbenější postavy

Nejlepší epizody

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama