Helix Kamerový systém stanice Arctic Biosystems (část 1.)

Kamerový systém stanice Arctic Biosystems (část 1.)

Kamerový systém stanice Arctic Biosystems (část 1.)

Jak jsem již psala, televizní stanice Syfy vytvořila fiktivní stránky stanice Arctic Biosystems. Kromě každotýdenní porce nových materiálů tam jsou i ukázky záběrů z několika kamer v různých částech stanice. V daných záběrech pak lze kliknout na některé objekty, po kliknutí se objeví příslušné video nebo další dokument.


1 0
25.1.2014

Některé záběry jste už mohli vidět v článku Upoutávky z arktické stanice. Pokud je chcete vidět komplet, přečtěte si náš článek nebo si zkuste přístup do systému Arctic Biosystems na vlastní kůži na výše uvedené stránce.

První záběr je ze západního kvadrantu venku kolem stanice.


Při kliknutí na parabolu satelitu se objeví toto video:

Thumbnail Play icon

Druhý záběr je z místnosti, ve které se skladují dodávky materiálu pro stanici, z úrovně A.

Po kliknutí na dokument připíchnutý na krabicích vpředu se objeví tento dodací list na vysoce nebezpečný náklad, který může být přepravován pouze vojenskými prostředky. Detaily samozřejmě zase nejsou veřejné. Vzhledem k tomu, že tam krabice leží docela bezprizorně tipuji spíše než biologický materiál nějakou sofistikovanou (jadernou) technologii.

Další kamera ukazuje do chodby, opět na úrovni A.

Zde lze kliknout na dva objekty: na obraz visící na stěně, za kterým se skrývají detaily zařazení dvou pracovníků stanice, a sice šéfa stanice Hatakeho a šéfa ochranky Aerova. Mně osobně přišlo zajímavé, že oba mají úroveň prověření 5, tedy stejnou, mohou se tedy nejspíš dostat do stejných částí stanice. Zajímalo by mě, jestli někdo nemá ještě vyšší.

Kliknout se dá i na výduch ventilace na pravé straně chodby. Odtamtud na nás mrkne pár žlutých očí a něco mi říká, že kočička to nebude.

Poslední kamera, jejímž objektivem se v tomto dílu podíváme, je umístěna v botanické laboratoři.

Po kliknutí na kameru umístěnou v levém horním rohu se můžeme kochat tímto děsivým videem a la paranormal activity (jak trefně poznamenal iHyi), který ukáže tuto laboratoř trochu z jiného úhlu, a zároveň s trochu jinými obyvateli, než bychom čekali.

Thumbnail Play icon

Na stole jsou dokumenty o doktorovi Peteru Farragutovi a Julii Walker. Evidentně někdo věděl, že Peter měl s Julií už v minulosti něco do činění a že jeho bratr pracuje v CDC v Atlantě.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Je rozhodnuto

Helix končí

Helix končí

Stanice Syfy oznámila, že seriál druhou řadou definitivně končí a dalšího pokračování už se nedočká.

Reklama

Co bylo

Ohlédnutí za druhou sérii

Ohlédnutí za druhou sérii

Druhá řada seriálu nám skončila. Jaká byla a co můžeme očekávat dál?

Hlídejte si nás