Helix
78/100 - 65×

Helix

Společně s týmem vědců z Centers for Disease Control („Centrum kontroly nemocí“) se ocitáme v arktické high-tech výzkumné stanici, kde sledujeme, jak se sami při zkoumání začátků vypuknutí nové nemoci ocitnou v boji na život a na smrt, aby zachránili lidstvo před jeho vymizením.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Sci-fi, Thriller
hrají
Neil Napier (Peter Farragut), Kyra Zagorsky (Julia Walker), Hiroyuki Sanada (Hiroshi Hatake),

Helix se vrací dnes epizodou 2x01 San Jose

Helix se vrací dnes epizodou 2x01 San Jose

Ti, kterým chyběl seriál seriál Helix, jistě netrpělivě čekali na dnešek, kdy se nám tato série vrátila. Pokud vás zajímají nové postavy nebo to, kam se posunuly postavy z minulé série, doporučujeme navštívit příslušnou rubriku. Pokud vás zajímá, s jakým virem budeme mít tento rok tu čest, doporučujeme tyto trailery. A pokud vám to nestačí, uvnitř článku je minutová upoutávka na druhou sérii s koncem, který snad mnohé potěší.

6 0
17.1.2015

Na posledním záběru je, podle mého názoru, vidět Hiroshi Hatake, což je postava, která by mi ve druhé sezóně asi chyběla nejvíc.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

surky3

Myslel jsem si že bude velice těžké propojit děj z antarktidy s novou sérií ale vypadá to zatím super, doufám že se dozvíme co se stalo s Julií a s tím dítětem Sarah. Jinak nevíte jestli se Sarah pouze rychleji léčí nebo jestli je i nesmrtelná ?

#2 Marketka
17.1.2015 | 17:54:03
Marketka

#1 surky3: Já jsem měla za to, že je nesmrtelná. Pamatuju se její proslov ohledně toho, že bude moci udělat díru do světa ve vědě a že na tom díky svému novém stavu bude mít podstatně více času… ale taky je možné, že jsem to nepochopila úplně správně :-)

čestný člen redakce
17.1.2015 | 19:26:28
surky3

právě já si nějak nepamatuji uplně přesně co říkala v první sérii ale v první díle 2 série když se bavili tak my to přišlo tak že se může rychleji léčit a že je imunní vůči infekcím ale nějak nepadlo nic o tom jestli je nesmrtelná nebo ne… jinak opravdu bych chtěl vědět co to dítě…

17.1.2015 | 19:56:00
azoxid

No je nesmrtelná ve stejném smyslu jako ostatní z Ilarie – žije věčně, ale zabít ji jde. Vzpomeňte si na Constance Sutton.

18.1.2015 | 12:40:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Je rozhodnuto

Helix končí

Helix končí

Stanice Syfy oznámila, že seriál druhou řadou definitivně končí a dalšího pokračování už se nedočká.

Co bylo

Ohlédnutí za druhou sérii

Ohlédnutí za druhou sérii

Druhá řada seriálu nám skončila. Jaká byla a co můžeme očekávat dál?

Reklama

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama