Helstrom
81/100 - 27×

Helstrom(Marvel's Helstrom)

Připravovaný seriál od stanice Hulu z Marvel komiksů, kdy sourozenci Daimon a Ana Helstromovi, děti velmi mocného sériového vraha, chytají ty nejhorší z nejhorších.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 53 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Tom Austen (Daimon Helstrom), Sydney Lemmon (Ana Helstrom), Elizabeth Marvel (Victoria Helstrom), Mitch Pileggi (Marduk Helstrom), Robert Wisdom (Hrobník), Ariana Guerra (Gabriella Rosetti), June Carryl (Louise Hastings), Alain Uy (Chris Yen)

S01E09: Vessels

S01E09: Vessels

Daimon a Gabriella se ocitli na znepokojujícím novém území. Ana musí učinit rozhodnutí, které nezvratně změní směr života sourozenců. Victoria se snaží vše napravit, ale může být příliš pozdě.

cz sk
16.10.2020
53 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě torchu slabší ídl, musim řict že Gabriella v zajeti moc dlouho nevydržela, musim řict že ti co ji hlidali měli davat větši pozor ale pak ji zase stejně našli a jsem zvědav co bude ted , jinak musim řict že Daimon s tim bojoval fakt dobře a jsem zvědav jestli ho ANa včas zachrani a taky by mě zajimalo co se děje s Yenem.

21.3.2021 | 16:26:12
Kafka Tamura

[SPOILERY-POSTŘEHY] Vystylovaná Ana asi nikdy neslyšela o rukavicích, a tak si musí chuděra popálit ručičku držením podémonizovaného nožíku po taťkovi, aby mohla vrazit bráchovi kudlu do zad. Chris má v krku knedlu… teda třetí oko. A Esmeralda si ani nestihne užít těhotenství a pravděpodobně ani mateřskou dovolenou. To bude ještě drama jak čert. :)
Smrtihlav: Tak podoba „vyřízlé kundy“ :D :D je prostě Basarovo démonické tělo na parazitické bázi, které mu bylo Matkou přiděleno, protože někdo musí být ten, kdo bude značkovat lidská těla pro následné posednutí svými kolegy. Nebo je to jen fanoušek Carpenterovy Věci a rád si pošmákne na čerstvém lidském mase, čímž se stává silnějším, než jen klasický posedlík. Ale asi spíš všechno dohromady, jsem si z předchozích ep. odnesl já.

4.11.2020 | 6:33:16
choudys

Zvolnili jsme, před finále se to musí patřičně pohnojit. Ta temnota a napětí z prvních šesti dílů je pryč.

30.10.2020 | 20:16:01
Havran1

Jo jo, zhoršilo se to, nelogičnosti se kupí, ale pořád je to koukatelné.

27.10.2020 | 19:15:15
Smrtihlav

Začíná to padat volným pádem držkou do bláta. Nejšílenější je povahový veletoč Any, který absolutně změnil atmosféru celého seriálu. Autovymítání, které sám na sebe praktikuje Daimon. Dále tu máme démona, který tak moc touží po vlastním těle a tak si ho musí vyšlechtit v jiném těle klasickou cestou, ale během 24 hodin. Proč to, kurwa jako, nedělají všichni? No a korunu všemu nasazuje démon, který jako jedinný ze všech není schopen normálně posednout člověka, ale přenáší se vyřízlou kundou nebo co to u všech čertů je, která cestuje po páteři. Očekávám, že to finále tu držku do bláta úplně přišlápne:-(

26.10.2020 | 23:28:26

Stav překladu

Epizoda S01E10: Hell Storm

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Zira, @Jesmot, @BottleOfWater
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Helstrom.

Nepřehlédněte

Marvel vyhodil showrunnera seriálu, toho se ale i tak dočkáme

Marvel vyhodil showrunnera seriálu, toho se ale i tak dočkáme

Seriál Helstrom od streamovací služby Hulu přišel ještě před svou premiérou o svého showrunnera, kterému Marvel zrušil jeho smlouvu. Kromě něj Marvel rozvázal spolupráci také se Stevem Lightfootem, showrunnerem Punishera.

Reklama

Trailer k první řadě

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama