Helstrom
0/100 - 0×

Helstrom(Marvel's Helstrom)

Připravovaný seriál od stanice Hulu ze světa Marvelu, kdy sourozenci Daimon a Ana Helstromovi, děti velmi mocného sériového vraha, chytají ty nejhorší z nejhorších.

USA | 2019 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Hulu | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi


Helstrom nabírá obsazení

Helstrom nabírá obsazení

Seriál Helstrom je v tuto chvíli jediným novým projektem od Marvelu, který uvidíme mimo službu Disney+. Momentálně má již seriál obsazené téměř všechny hlavní postavy. Koho tedy v příběhu o lovcích démonů uvidíme?

2 0
27.11.2019

Jak možná víte, kromě zrušeného seriálu Ghost Rider si v Hulu od Marvelu objednali také seriál Helstrom, který se zaměří na vyšetřování nadpřirozených jevů. Seriál se tak odkloní od komiksové předlohy, kdy byli sourozenci mocnými bytostmi z pekla. Zatím to však vypadá, že část příběhu tvůrci zachovají a Daimon s Anou by měli nadále být dětmi démona Marduka.

T. Austen, S. Lemmon, E. Marvel, R. Wisdom, J. Carryl, A. Guerra, A. Uy, D. Cudmore. Foto: E!, AMC, Netflix, Warner Bros., Lionsgate, Marvel


Daimona si střihne Tom Austen a jeho postava je popisována jako profesor etiky, který se také věnuje exorcismu. Daimon nemá iluze o záchraně světa, pro který nemá trpělivost, ale pouze doufá, že může pomoci lidem, kteří jsou mu blízcí. Ve svém boji se skrytým světem je Daimon odholaný vymýtit přicházející démony a nezastaví se, dokud nebudou zcela pryč.

Sydney Lemmon zase propůjčí tvář Aně Helstrom, která přes den řídí úspěšný aukční dům a nestrpí žádné hlupáky. Její pravý zájem se však točí okolo lovení těch, jež ubližují ostatním. Ana se snaží zbavit svět lidí, jako byl její otec. V dětství jím totiž byla traumatizována a ve skrytu se obává, že jednoho dne se vrátí.

Matku Daimona a Any jménem Victoria si zahraje Elizabeth Marvel. Victorii sužují skuteční i smyšlení démoni a je již dvacet let institucionali­zována. Zatímco bojuje s tím, aby byla sama sebou, doufá, že napraví vztahy se svými dětmi.

Robert Wisdom ztvární Caretakera, u něhož zatím nevíme, nakolik je inspirován komiksovou postavou s tímto jménem. Postava má být strážcem vědění okultismu a své znalosti a vztah s Anou využívá k tomu, aby udržel démonické síly na uzdě.

June Carryl bude představovat Dr. Louise Hastings, která je psycholožkou se silnou vírou a otevřenou myslí. Hastings je hlavou psychiatrické nemocnice, v níž drží Victorii a po mnoho let dohlíží nad její rodinou a stará se o ně, jak nejlépe může.

Jako Gabriellu Rosetti uvidíme herečku jménem Ariana Guerra. Gabriella je ženou balancující mezi logikou a vírou a byla vyslána z Vatikánu, aby pomohla Daimonovi a Hastings odhalit případ posednutí démonem. Jejím cílem je zachránit každého, koho může a to včetně Daimona.

Alain Uy pak ztvární Chrise Yena, který je Aniným obchodním partnerem a zároveň jejím nejbližším přítelem a takovým náhradním bratrem. Na svá bedra si vzal odpovědnosti aukčního domu a pomáhá Aně se vším, co zrovna potřebuje.

Daniel Cudmore si střihne Keitha Spiveyho, zdravotního bratra ze Svaté Terezy, kde je držena Victoria.

Na obsazení Marduka se zatím čeká, ale hledá se pro něj herec ve věkovém rozpětí čtyřiceti a padesáti let.

Co na obsazení říkáte? Koho byste si představovali v roli Marduka?

Zdroj: ComicBookMovie, Deadline

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama