Hemlock Grove
76/100 - 49×

Hemlock Grove

Milujete Alexandra Skarsgårda jako upíra v True Blood? Tak vás jistě potěší, že upírem je teď i jeho mladší brácha Bill Skarsgård. A také to není žádný slušňáček. S matkou (Famke Jenssen!) a velmi zvláštní sestrou si žije v Hemlock Grove, kde upíři zdaleka nejsou ta nejpodivnější stvoření a mladičké dívky ošklivě umírají minimálně každý úplněk. Seriál patří do stáje Netflixu, celá série je tedy dostupná najednou.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Penelope Mitchell (Letha Godfrey), Dougray Scott (Norman Godfrey), Landon Liboiron (Peter Rumancek),

Peter Rumancek

Peter Rumancek

Vlkodlak cikánského původu a nový obyvatel Hemlock Grove.

Sezóny 1
2013 - 2013

Peter pochází ze staré cikánské rodiny, která si v krvi nese zvláštní dar. Poté co po svém strýci zdědil polorozpadlý dům v Hemlock Grove, se sem přestěhuje i se svpu matkou. Hned jak začne navštěvovat místní střední školu, začnou jeho problémy na plno. Shodou okolností byla totiž právě zavražděna mladá dívka, a místní obyvatele ho ihned začnou podezřívat. Jeho jediným přítelem se stane Roman Godfrey, bohatý a rozmazlený mladík, který také není tím, čím se na první pohled zdá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
niytt

<3

1.10.2013 | 18:19:09

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav titulků

Epizoda S01E13: Birth

Reklama

Filtr seriálů
Reklama